Loading...

Sada krystalů pro ženy

“Must have” sada krystalů, když chceš pracovat na tématech ženství, sebelásky, krásy, či ženství vůbec. Ať už si je budete chtít strčit do kapsy, nabíjet s nimi vodu, vystavit na domácí oltář, přikládat na tělo či s nimi meditovat.

Sadu obdržíte ve lněném pytlíčku s detailním popisem jednotlivých krystalů a tipy, jak s nimi pracovat.

Obsahuje krystaly o velikosti 3-5 cm:

Rodonit – Kámen lásky  a vnitřní síly. Vnáší do života nezištnou lásku a soucit, nejen k druhým, ale i k sobě sama. Působí výborně na srdce a vztahy a to především pokud se cítíš nemilovaná. Pomáhá srdci pochopit, jak se smířit s bolestí, aniž by se uzavřelo a jak se vyrovnat s odmítáním.

Růženín – krystal lásky, využijete jej na všechny potíže srdce a srdeční krajiny – sebeláska, láska, vztahy, krása, jemnost, ženskost, cesta k sobě. Jeho jemné vibrace ovlivňují celou srdeční čakru a pomáhají ji léčit a harmonizovat.

Měsíční kámen – Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

Opál – odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duchovní vize, mystiku a rozvoj našeho já. Zesiluje zvláštnosti charakteru a učí nás je milovat tak, jak jsou. Je také kamenem krásy, štěstí a peněz.

Přináší štěstí, probouzí duševní a mystické vize, dokáže pohlcovat i vysílat, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.
Odstraňuje premenstruační syndrom, pomáhá při porodu a dodává celkovou sílu k životu.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

550,00 

Dostupnost: Jen 3 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.