Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Sada krystalů pro ženy

“Must have” sada krystalů, když chceš pracovat na tématech ženství, sebelásky, krásy, či ženství vůbec. Ať už si je budete chtít strčit do kapsy, nabíjet s nimi vodu, vystavit na domácí oltář, přikládat na tělo či s nimi meditovat.

Sadu obdržíte ve lněném pytlíčku s detailním popisem jednotlivých krystalů a tipy, jak s nimi pracovat.

Obsahuje krystaly o velikosti 3-5 cm:

Rodonit – Kámen lásky  a vnitřní síly. Vnáší do života nezištnou lásku a soucit, nejen k druhým, ale i k sobě sama. Působí výborně na srdce a vztahy a to především pokud se cítíš nemilovaná. Pomáhá srdci pochopit, jak se smířit s bolestí, aniž by se uzavřelo a jak se vyrovnat s odmítáním.

Růženín – krystal lásky, využijete jej na všechny potíže srdce a srdeční krajiny – sebeláska, láska, vztahy, krása, jemnost, ženskost, cesta k sobě. Jeho jemné vibrace ovlivňují celou srdeční čakru a pomáhají ji léčit a harmonizovat.

Měsíční kámen – Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii.

Opál – odhaluje naši vnitřní krásu, probouzí duchovní vize, mystiku a rozvoj našeho já. Zesiluje zvláštnosti charakteru a učí nás je milovat tak, jak jsou. Je také kamenem krásy, štěstí a peněz.

Přináší štěstí, probouzí duševní a mystické vize, dokáže pohlcovat i vysílat, učí nás, že vše, co vyšleme se nám vrátí zase zpátky, je i ochranným kamenem a může nás učinit „neviditelnými“, pomáhá objevit a projevit skutečné vlastní já, rozvíjí naše psychické síly, zesiluje zvláštnosti charakteru a odhaluje osobní vlastnosti, které je třeba přeměnit, vnáší do života světlo, spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje city a odstraňuje zábrany, vyvolává věrnost a loajalitu.
Odstraňuje premenstruační syndrom, pomáhá při porodu a dodává celkovou sílu k životu.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

450,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.