Členská sekce

Tento virtuální prostor vznikl pro všechna srdce, která touží jít ve svém poznávání se hlouběji a blíž k sobě,
členská sekce Vám to umožní.

Pro všechny, kteří chtějí se sebou pracovat a tvořit pro sebe. Svět plný porozumění, lásky, respektu a důvěry, míru, hojnosti a zdraví.

Přes pochopení principů a poznání zákonů Vesmíru se můžeme rychleji posouvat na cestě k sobě.

Každý jeden z nás je důležitou součástí vývoje Země a Vesmíru a zastává zde své nezaměnitelné poslání. Je majákem světla pro lidi ve svém okolí a tak společně vytváříme síť, která ovlivňuje celý kolektiv.

Každá práce se počítá a každý z nás je důležitý a nepostradatelný. Pojďme společně spojit síly a vytvořit kmen, kmen lidí nové doby, kteří spolutvoří nový svět přes poznávání a zdokonalování sebe sama.

V tomto kmeni pro sebe najdeš inspiraci a návody jak se sebou pracovat, z pohodlí svého doma a v pravidelných intervalech, aby zůstala zachovaná kontinuita a ty jsi výsledky své práce ve svém životě skutečně zaznamenala, byla jsi důsledná ve své vlastní praxi a nalezla jsi podporu pro období, kdy se nedaří podle plánu či představ.

Protože já jsem ty. My jsme jednota.

členská sekce

Srdcařky

Když jsem začínala se spiritualitou a duchovním rozvojem, bylo to nahodilé, podle toho co se ke mně dostalo. Začínala jsem velmi brzy, když mi bylo kolem 15let. Později, když jsem došla do fáze houby – aktivního hledání a zkoušení všeho možného v duchovní oblasti jsem toužila mít v tom vedení, kontinuitu, mít v ruce nějaký pevný konec za který to půjde uchopit.

Chtěla jsem mít někoho, koho se můžu zeptat, poradit se. Chtěla jsem mít kolem sebe další lidi, kteří by měli stejné zájmy, abych o tom mohla mluvit.

Měla jsem velmi malé sebevědomí a strach být sama sebou. A přitom jsem to tak moc chtěla…

Kraniosakrální terapeuté

Jemná jako potůček jehož bublání tě ukolébá ke spánku a zároveň mocná jako tsunami, která pročistí vše, co se jí postaví do cesty. Taková umí být kraniosakrální terapie.

Zamilovali jsme si ji pro její všestrannost a pestrost, jemnost s kterou dokáže hladit duše a sílu, kterou umí hojit srdce a zranění.

Je to technika, která si našla nás, ne my ji.

Společně se rozvíjíme v téhle naší vášni a zdokonalujeme sami sebe jako diamant. Aby naše ruce přinesly klientovi maximální úlevu a blaho, abychom hojili rány na lidských duších a tělech a zároveň pečovali sami o sebe.

Hloubky do kterých se s kraniosakrální terapií můžeme dostávat jsou úchvatné. Někdy budí hrůzu a strach, jindy neposedné motýlky v břiše. Je to cesta plná dobrodružství a nadšených objevů, po které společně kráčíme.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.