Podcasty

podcast
#14 Vnitřní dítě
podcast
#13 Vnitřní muž
Tenhle díl by se měl spíš jmenovat Milovaným mužům. Věnujeme se v něm nejen tématice vnitřního muže, ale uchopení celé problematiky mužské energie. Berte jej jako takové malé připomenutí, že i v tomto směru je potřeba poupravit naše chápání, abychom nastolili mír v sobě i mezi námi.
podcast
#12 Vnitřní žena
Dnes velmi populární téma ženství jsem usadila do historického kontextu a posvítila jsem na nejčastější oblasti, ve kterých se nesoulad této oblasti projevuje. Podíváme se na pár případových studií a vysvětlíme si, proč je tohle téma stejně důležité pro ženy i muže.
podcast
#11 Spiritualita musí být žita
Vnitřní aspekty našeho já, aneb spiritualita musí být žitá. Seznámíme se s 9 základními aspekty naší duše. Vysvětlíme si jejich mechanismus a řekneme si, proč je každodennost nutnou součástí našeho vnitřního růstu. Zmíníme také pochybnosti a jejich vliv na naši snahu a povíme si o jednoduchém klíči k jejich uzdravení.
podcast
#10 Intuice
Intuice je naše schopnost, často označovaná jako šestý smysl, která se prostě objeví v našem vědomí a dává nám jasnou informaci o nějaké situaci, aniž bychom zapojili naše analytické myšlení. A i když je intuice neustále zpochybňována moderní společností orientovanou na logiku a výkon, tvoří přesto důležitou složku našich životů.
podcast
#9 Vize roku 2023
Novoroční předsevzetí bývají často neúspěšná. Společně se podíváme, proč a zkusíme najít způsob, jak to tentokrát udělat trochu jinak. Tak, aby naše vize pro nadcházející rok byla skutečně udržitelná a pomohla nám manifestovat si splnění našich cílů.
podcast
#8 O duchu Vánoc
Vánoční díl podcastu je zaměřený na původní tradici vánoc a hovořím v něm o skutečných významech a hodnotách na které bychom se měli během adventu zaměřovat.
podcast
#7 Role oběti
Jedná se o jednu z nejčastějších rolí do kterých se pasujeme. Role oběti je totiž velmi pohodlná a ulevující. Je to to nejsnazší, co můžeme udělat. Ukázat prstem na ostatní a říct ONI jsou ti zlí. Pojďme si na ni trochu posvítit.
podcast
#6 Vnitřní soudce
Vnitřní soudce je náš nejvěrnější kritik. Podíváme se, jak se tento náš aspekt formuje a vzniká a že nám umí pořádně zavařit a dohnat nás k pocitu, že zrovna já jsem ten nejhorší člověk na světě.
podcast
#5 Změna jako cesta k uzdravení sebe sama
Jediný způsob, jak zlepšit jakoukoli oblast v našem životě je změna. Je přirozenou součástí života, jen pro nás je někdy poněkud komplikovaná.
podcast
#4 Duchové a dušičky
Protože se blíží smahain a naše české dušičky, je tento díl věnovaný duchům. Možná trošku strašidelný, ale věřím, že jen maličko a udělá radost.
podcast
#3 Sebeláska
Ať máme přístupy k sebelásce jakékoli, je zřejmé, že sebe láska je ústředním tématem našich životů.
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.