Podcasty

podcast
#7 Role oběti
Jedná se o jednu z nejčastějších rolí do kterých se pasujeme. Role oběti je totiž velmi pohodlná a ulevující. Je to to nejsnazší, co můžeme udělat. Ukázat prstem na ostatní a říct ONI jsou ti zlí. Pojďme si na ni trochu posvítit.
podcast
#6 Vnitřní soudce
Vnitřní soudce je náš nejvěrnější kritik. Podíváme se, jak se tento náš aspekt formuje a vzniká a že nám umí pořádně zavařit a dohnat nás k pocitu, že zrovna já jsem ten nejhorší člověk na světě.
podcast
#5 Změna jako cesta k uzdravení sebe sama
Jediný způsob, jak zlepšit jakoukoli oblast v našem životě je změna. Je přirozenou součástí života, jen pro nás je někdy poněkud komplikovaná.
podcast
#4 Duchové a dušičky
Protože se blíží smahain a naše české dušičky, je tento díl věnovaný duchům. Možná trošku strašidelný, ale věřím, že jen maličko a udělá radost.
podcast
#3 Sebeláska
Ať máme přístupy k sebelásce jakékoli, je zřejmé, že sebe láska je ústředním tématem našich životů.
podcast
#2 Jak jsem se dostala ke kraniosakrální terapii
Jeden z nejčastějších dotazů, které ohledně kraniosakrální terapie dostávám 🙂 Tak jsem na něj odpověděla v tomto díle podcastu.
podcast
#1 O mně
Povídání o mé cestě k sobě sama, o kotrmelcích, hledání se, padání a vstávání, radosti i strachu. Cesta jedné ženy k sobě sama, která může být inspirací i pro tebe. Prostě o mně.
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.