Podcasty

podcast
#21 Energie krajiny a prostoru 2
Krajina a prostor je mocným spojencem a nebo také soupeřem, se kterým je boj téměř vždycky dopředu prohraný. Zkuste začít vnímat prostor a jeho energie okolo vás nově. V tomto díle se podíváme na mnoho případů z praxe, abychom si uvědomili, jak silně jsme se Zemí spojeni a jak moc nás ovlivňuje.
podcast
#20 Energie krajiny a prostoru
Nejen lidé, ale i Země samotná má své vlastní energetické pole, ve kterém platí zákonitosti a pravidla. V tomto díle se podíváme na sílu prostoru a krajiny, vysvětlíme si jak nás ovlivňují a doplníme je jako vždy o příběhy z praxe. V komunitě srdcařů se budeme věnovat práci s energií a následně i navnímávání krajiny či svého obydlí.
podcast
#19 Aura 2
Lidská aura reflektuje stav a rozpoložení člověka. Ukazuje nám, kde má daná osoba slabá místa, kde panuje nějaká nerovnováha, kde je oslabení či trhlina. Všechna tahle oslabení, nám ukazují na oslabení vitální energie v těle. Samotný defekt, změna v auře vznikne nevhodným myšlením a chováním pozorovaného člověka. V drtivé většině případů má člověk prostě chybný mentální program na jehož základě si interpretuje realitu. V dnešním díle zabrousíme mimo jiné zabrousíme k jednotlivým čakrám, přisedlíkům v auře, povíme si o kořenech traumatu a důležitosti čištění aury, o kvalitě energií a nesmí chybět ani případy z praxe 😊
podcast
#18 Aura neboli energetické pole
Aura je energetické pole obklopující vnímaný objekt. Vlastní energetické pole mají lidé, zvířata i předměty, domy, kameny, rostliny, samotná Země... Pojďte sami posoudit, zda je na vás tohle téma už moc a nebo naopak běžná součást reality. Tento díl je prvním z trilogie, které budeme auře věnovat. Zabrousíme v něm do starého Egypta, kde byly položeny základní kameny nejen k vnímání aury, ale i hermetismu, jakožto celostního přístupu k člověku a životu.
podcast
#17 Kostarika 2/2
Vítejte u druhé části kostarického putování. Lehké povídání o tom, jak cestujeme, že jsme vlastně spíš prožitkáři než cestovatelé. S mým mužem Borkem sdílíme střípky z našich zážitků z letošní cesty Kostarikou, které vás pobaví a snad i namotivují k vašim vlastním cestám!
podcast
#16 Kostarika 1/2
Odpočinkový díl a povídání o naší cestě na Kostariku, tentokrát s mým prvním hostem! K povídání jsme sedli s mým mužem, protože je vždycky dobré, slyšet historky z obou stran 🙂 Tentokrát jsme měli odjezd divočejší než jindy, tak ať také držíme realitu reálnou a ne jen růžovou, jak se na sociálních sítích může jevit. Vzhůru do oblak - na Kostariku, a ještě dál!
podcast
#15 Fyzické tělo aneb aspekt vnitřního koně
A co člověk, to individuální přístup k jeho tělu. Pojďme se společně podívat na to, jak můžeme zkusit tělo pojímat jinak než nám předurčuje naše kultura. Snažíme se najít ke svému tělu vztah, nově a opravdově a ne vždycky se nám to daří. Mnoho z nás trpí pocity nedostatečnosti ze svého těla a na to nabalených dalších pocitů. Pojďme si také říct jednu velmi důležitou věc. A to, že naše fyzické tělo si vybíráme my sami...
podcast
#14 Vnitřní dítě
Léčení vnitřního dítěte je téma propírané ze všech stran a kdo své vnitřní dítě ještě nepotkal a neléčil, jakoby nebyl  Spolu s vnitřní ženou je to téma nejvíc popularizované v oblasti osobního rozvoje… Jenže ono je to trošičku jinak. Co kdybych vám řekla, že žádné vnitřní dítě neexistuje? Více se dozvíte v bonusové části podcastu v členské sekci Srdcařů
podcast
#13 Vnitřní muž
Tenhle díl by se měl spíš jmenovat Milovaným mužům. Věnujeme se v něm nejen tématice vnitřního muže, ale uchopení celé problematiky mužské energie. Berte jej jako takové malé připomenutí, že i v tomto směru je potřeba poupravit naše chápání, abychom nastolili mír v sobě i mezi námi.
podcast
#12 Vnitřní žena
Dnes velmi populární téma ženství jsem usadila do historického kontextu a posvítila jsem na nejčastější oblasti, ve kterých se nesoulad této oblasti projevuje. Podíváme se na pár případových studií a vysvětlíme si, proč je tohle téma stejně důležité pro ženy i muže.
podcast
#11 Spiritualita musí být žita
Vnitřní aspekty našeho já, aneb spiritualita musí být žitá. Seznámíme se s 9 základními aspekty naší duše. Vysvětlíme si jejich mechanismus a řekneme si, proč je každodennost nutnou součástí našeho vnitřního růstu. Zmíníme také pochybnosti a jejich vliv na naši snahu a povíme si o jednoduchém klíči k jejich uzdravení.
podcast
#10 Intuice
Intuice je naše schopnost, často označovaná jako šestý smysl, která se prostě objeví v našem vědomí a dává nám jasnou informaci o nějaké situaci, aniž bychom zapojili naše analytické myšlení. A i když je intuice neustále zpochybňována moderní společností orientovanou na logiku a výkon, tvoří přesto důležitou složku našich životů.
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.