Srdcařky

srdcařky

Když jsem začínala se spiritualitou a duchovním rozvojem, bylo to nahodilé, podle toho co se ke mně dostalo. Začínala jsem velmi brzy, když mi bylo kolem 15let. Později, když jsem došla do fáze houby – aktivního hledání a zkoušení všeho možného v duchovní oblasti jsem toužila mít v tom vedení, kontinuitu, mít v ruce nějaký pevný konec za který to půjde uchopit.

Chtěla jsem mít někoho, koho se můžu zeptat, poradit se. Chtěla jsem mít kolem sebe další lidi, kteří by měli stejné zájmy, abych o tom mohla mluvit. A Srdcařky jsou právě o tom. Měla jsem velmi malé sebevědomí a strach být sama sebou. A přitom jsem to tak moc chtěla…

Dlouhou dobu jsem se pohybovala směrem nahoru a dolů, fáze napojení, růstu, akce a pochopení se střídaly s fázemi strachu, nechuti, demotivace a deprese. Tolik by mi tenkrát pomohlo třeba jen slyšet, že je to ok a k vývoji to patří…

I na mých kurzech a během praxe s klienty, je tohle jeden z nejčastějších povzdechů, které hledající na své cestě mají. Jsem sama. Nemám o tom s kým mluvit, koho se zeptat, zaseknu se, nevím jak to udělat aby…

A tak mě moje cesta zavedla až sem. Vytvořila jsem prostor, který jsem sama toužila mít. Bezpečný prostor, kde budu přijímána tak, jak jsem. Inspirativní prostor ve kterém se budu rozvíjet. Místo, kde se můžu na cokoli zeptat a není to tabu. Kmen duší, které ví, že to tady všechno má nějaký hlubší smysl a chtějí svůj svět aktivně tvořit.

Pokud i ty cítíš, že hledáš místo kde:

 • Jsi přijímána tak jak jsi
 • Můžeš se rozvíjet a růst
 • Potkáš svůj kmen duší
 • Spiritualita není tabu
 • A ty víš, že bez tvé aktivní práce na sobě se v tvém životě nezmění nic

Jsi tu správně!

Co ti členství v komunitě srdcařek přinese?

 • Pravidelná dávka námětů a tipů k tvé vnitřní praxi
 • Bezpečný prostor pro sdílení a podporu na tvé cestě se stejně naladěnými lidmi
 • 2x/měs bonusová videa a materiály k podcastům
 • Návody na různé techniky jak se sebou pracovat
 • 2x/měs příspěvky k práci na sobě v daném tématu
 • Videa k vnitřní praxi a meditace
 • Přednostní nabídka termínů kurzů a produktů

O čem budou příspěvky?

Zajímají tě témata spirituality, ženství, práce s traumatem, sebelásky, intuice, vztahů, práce se strachem či bolestí nebo třeba jak na každodenní meditační praxi?

O všech tématech už bylo napsáno tolik! Už všichni víme, že musíme pracovat na sebelásce, že si máme hlídat ego, prožívat tady a teď, chránit se před negativními energiemi, meditovat, cvičit… Otázka která pak následuje, je JAK? Víme, že to máme dělat, ale všechny ty knihy nějak zapomínají připojovat návody, jak to máme dělat, jak to zkusit vyřešit, jak to žít.

Příspěvky proto budou zaměřené na to jak. Jak s jednotlivými tématy můžete pracovat, abyste rostli dál, směrem ke Světlu, k sobě sama.

Můj způsob práce je postavený na hluboké důvěře v sílu a velikost každého člověka. Vím, že každý z nás má sílu a moc měnit svůj svět. Proto je nejlepší způsob změny aktivním přístupem k sobě sama. Mým cílem je, aby se podpora na duchovní cestě dostala ke všem, kdo na tom chtějí pracovat.

Kmen srdcařek je pro tebe vhodný pokud:

 • Chceš aktivně pracovat na sobě sama
 • Už tě nebaví nekonečná teorie a chceš hlavně praxi
 • Tušíš, o čem rozvoj duše je (emoce, zkušenost, poznání, pochopení, růst…)
 • Orientuješ se v duchovních základech a chceš pracovat dál
 • Hledáš komunitu stejně naladěných lidí

Parta srdcařek pro tebe není vhodná pokud:

 • Čekáš, že přihlášením se vyřeší tvé problémy
 • Někdo jiný je zodpovědný za to, co se ti v životě děje
 • Nejsi ochotná si pravidelně věnovat čas
 • Nechce se ti koukat na ty bubáky, které každý z nás ve skříni má
 • Máš radši teorii než praxi
 • Jsi stále na začátku – tápeš co je meditace, jestli mám nějaké čakry a energie proudí jen v zásuvce
 • Potřebuješ vědecké důkazy a studie na vše, co je jiné než realita
 • Je pro tebe spiritualita sprosté slovo

Newsletter

Pokud tě volá cesta Světla a ráda bys byla s předstihem informována o mých akcích, kurzech a novinkách, zajímají tě aktuality nejen ze světa spirituality a osobního rozvoje, ale i minerálů či chceš jen vědět co se u mě aktuálně děje, či tě zajímá, kdy se chystají nejbližší akce a slevy na eshopu, přihlas se k odběru newsletteru.
S potvrzením odběru souhlasíte, že jsou Vaše údaje zpracovaný podle podmínek GDPR. Spamy od nás neuvidíte, ale z odběru se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit.

Hvězdné recenze

Rozloučení s mužem proběhlo taky nově (to byl vlastně ten zábavný dvouvteřinový start mé nové cesty). Říká mi: “Tak si to tu užij” A já bych normálně začala valit, co vše je třeba udělat, když tu budu sama a dnes mu říkám zcela upřímně: “TAK JO, DÍKY, UŽIJU!”

To byl ten start a od té doby se usmívám a nechápu…:)

DĚKUJI VÁM VELMI MOC!🍀

Magda U.

Vy jste opravdu zázračná!

První progres netrval ani dvě minuty. Spíš dvě vteřiny…

Kdyby mi někdo řekl, že mi pomůže “vykašli se na tu muziku”, tak fakt neuvěřím….:))) Sama jsem to už dřív zkoušela nechat být, ale s hořkostí a pocitem, že nějak zrazuju sebe, své dary….

A to je taková krása!

Program č.1: Musíš naplňovat své poslání, jinak nebudeš šťastná a nemá smysl žít.

Kupodivu dovolit si zevlit, mi šlo okamžitě bez problémů…:))) Spadl mi takový balvan. A cítím uvolněnou obrovskou radost. V které můžu a nemusím.

Zároveň už jsem byla konfrontována v jednom setkání s bytostí, která dle mého frčí. A kupodivu to vůbec nevzbudilo mé obvyklé užírání, co bych všechno měla.

Albínko,

nevím, co tam u Tebe vše proběhlo, ale mně to ulevilo od té obrovské bolesti, ne, že bych ji pořád necítila, ale cítím tak nějak jinak, že už jí nejsem paralyzovaná. Děkuju, že jsi mi otevřela oči a tzv. nakopla, protože já tak moc trpěla a vůbec jsem nebrala ohled, že to dcera každý den vidí, já to brala tak, že prostě je to přirozené, když se s taťkou máme rádi, že mi chybí.

Nastartovala jsi ve mně obrovskou sílu, mateřskou sílu a já vím, že holkám pomůžu, že to zvládnu jak já, tak i holky a když náhodou tma bude větší než světlo, vím, že se mám na koho obrátit.

Tak moc děkuji, tak moc jsem vděčná za Tebe, za příležitost Tě znát, za život, i když bolí teď bolí.

Děkuju

Andrea K.

Mě moc baví sledovat, jakým směrem rosteš a jak se vyvíjíš 🙂 Pamatuju si, když jsem byla, tehdy ještě na dálku, jako anonymní sledující, u začátků Písně, a to, kam ses posunula a co jsi vybudovala, je obdivuhodný! Musíš na sebe být pyšná a odhodit všechny ty strachy, který máš, protože máš co světu předat, ať už pomocí podcastu nebo osobně. Ještě je totiž na světě hodně srdcí, který se můžeš dotknout a tím svým dotykem je pomoct léčit.

A tobě patří, Albínko, můj obrovský dík, protože jsi součástí toho všeho.

Julie Š.

U tvých příspěvků cítím tu potřebu ti napsat, protože co do každého z nich dáváš, je opravdu velká porce energie, která může každého z nás posunout. A s tou lítostí vs soucítěním jsem to dnes přesně potřebovala slyšet. Když přestanu dávat prostor lítosti, objeví se prostor být silnější. Zkouším si to. A snažím se to nově předat i dceři. Děkuju Albínko

Anna Z.

Podařilo se mi vysadit antidepresiva a vracím se k sobě. To všechno díky kurzům a terapii u Tebe. Ještě v loňském roce jsem byla smířená s tím, že budu na lécích doživotně, v lednu jsem přišla na kurz KST a od té doby se tolik věcí proměnilo a mění. Samozřejmě bývají i horší chvilky, ale už se zase chci účastnit života… Děkuju ti za všechno

Jana B.

Nejčastější otázky

 • Pravidelná dávka námětů a tipů k tvé vnitřní praxi
 • Bezpečný prostor pro sdílení a podporu na tvé cestě se stejně naladěnými lidmi
 • 2x/měs bonusová videa a materiály k podcastům
 • Návody na různé techniky jak se sebou pracovat
 • 2x/měs příspěvky k práci na sobě v daném tématu
 • Videa k vnitřní praxi a meditace
 • Přednostní nabídka termínů kurzů a produktů

V každém měsíci se budeme věnovat nějakému tématu a podíváme se na něj trochu hlouběji. V rámci podcastových bonusů jsou pro tebe připravené tipy k práci a bonusový materiál, další příspěvky budou doplňovat probíraná témata.

Frekvence je cca 1x týdně.

Nechci zavírat dveře programu nikomu, kdo skutečně stojí o poznávání se, nicméně v tuto chvíli nepřijímám žádné nové srdcaře. V případě zájmu ale doporučuji zúčastnit se některého z terapeutických kruhů, kde se dá bezpečně také sdílet. Předpokládám ale alespoň nějakou základní znalost pojmů – zkoušela jsem meditovat, vím, že existují nějaké čakry, uvědomuji si, že svým myšlením a programy si vytvářím svou realitu… Návodů a obecných informací  jak začít meditovat, jak začít se spiritualitou je nepřeberné množství. V komunitě srdcařů se věnujeme práci trochu do hloubky. Předpokládám proto, že už nějaké zkušenosti máš a chceš jít hlouběji.

Jakmile bude objednávka uhrazena, máš vstup do komunity volný. Na tvůj email ti přijde přihlašovací jméno a heslo, kterým se budeš do prostředí přihlašovat. Je to velmi jednoduché, zadáš své heslo a email a otevře se ti celý obsah komunity od počátku až ke dni tvého vstupu. Takže uvidíš všechny uplynulé měsíce plus ten aktuální.

Pokud ses rozhodla pro jednorázový nákup daného měsíce, po uhrazení objednávky ti přijde email se všemi důležitými odkazy a materiály na daný měsíc a téma, kterému se budeme věnovat.

Tvé členství je závazné na první 2 měsíce od objednání/zakoupení členství. Poté můžeš členství kdykoli bezplatně zrušit.

První dva měsíce jsou nastavené jako povinné proto, aby zůstala zvýhodněná cena pro stálé členy komunity oproti jednorázovým nákupům jednotlivých měsíců.

Aby vše fungovalo jak má, je zapotřebí:

 • počítač a stabilní připojení k internetu,
 • ideálně používat prohlížeč Google Chrome nebo Safari
 • mít emailovou schránku

Jakmile se připíše tvoje platba, obdržíš emailem přihlašovací údaje do členské sekce s odkazem. Na webových stránkách komunity zadáš své přihlašovací údaje a tvůj obsah je dostupný.

Pokud sis zakoupila pouze jeden měsíc, přijde ti po připsání platby email s odkazy k produktu.

V případě technických dotazů mě prosím kontaktuj na albina@albinaflanderova.cz a do předmětu uveď TECHNICKÝ DOTAZ.

Všechny uzavřené prodeje jsou konečné a na online programy nenabízíme možnost vrácení peněz. Pokud uzavíráš Smlouvu na internetu,
máš právo na odstoupení od Smlouvy do 14 dnů. V některých případech se ale podmínky mohou mírně lišit, proto Tě prosím, aby sis pečlivě přečetla také následující článek Podmínek.

Velká část obsahu který tvořím, je zdarma na mém instagramu a youtube kanále, nyní nově i ve formě podcastů. A já si velmi vážím každého jednoho z vás. Je pro mne ale důležité, aby byla energetická výměna v rovnováze a moje tvorba měla odezvu, která mi zase pomůže tvořit dál a zdokonalovat se. Druhým důvodem je, že když do sebe investuji, více mě to motivuje k práci a pravidelnosti a už jen tím, že faktické kroky dělám, volám do Vesmíru, že jsem tu pro sebe a jsem připravená na změny. A když se ještě zadaří a sejde se takovýhle kmen Světélek, která jsou motivovaná pracovat na sobě, dějí se zázraky.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.