Kurzy

Učení se je známkou neustálého růstu

chrám srdce

EMOCE

Workshop, na který tlačil duchovní svět několik měsíců a já jsem odolávala, je tady!
Emoce jsou hybnou silou našich životů a v poslední době je víc než zřejmé, že umět s nimi pracovat je klíč ke spokojenému životu.
Potlačené emoce stojí za našimi fyzickými potížemi a psychickým diskomfortem, který často zažíváme.
Pojďme to společně změnit a naučit se, jak může být negativní emoce dar a spojenec, který nás obohacuje. Nevěříš, že je to možné? Přijď se přesvědčit!
Traumata, která ovládají naše životy, jsou způsobena nezpracovanými emocemi a pokud dostaneme klíč, jak je zpracovat a uvolnit, můžeme se osvobodit. Jsi připravená/ý na změnu?

Jsi ochotná/ý překročit sama sebe a svoje životní nastavení a žít spokojeně? V souladu se sebou a svými pocity?

Termín v lednu je již plně obsazen, a to včetně náhradníků.

Vypsala jsem ale nový termín v květnu.

EMOCE
kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie (cranium = lebka, sacrum = kost křížová; svatyně, chrám)  je jemná a velmi příjemná, neinvazivní technika, která se od ostatních masážních technik liší tím, že jde z části o práci s energií.

Jemnost hmatů ale jen skrývá hlubokou sílu, kterou tato technika má.

V kraniosakrální terapii pracujeme s tzv. kraniosakrálním pulsem, tepem, který je  nadřazený tepu srdce i dechu. Kraniosakrální puls je oživovaný naší Duší, naším Světlem.

Technika pracuje s celým nervovým systémem, mozkem i míchou, fasciemi, tekutinami v těle a druhotně i s hormonálním systémem, svaly a kostmi  těla.

Kraniosakrální terapie
CV4

Kraniosakrální terapie 2 -ÚSTA

V základním kurzu Kraniosakrální terapie učím základy techniky a jejich využití při práci s klienty. Rozsah kraniosakrální terapie je však daleko širší a pro zájemce z řad mých studentů jsem proto připravila pokračovací kurz, takovou nástavbu.

V té se zaměříme na oblast úst.

Kraniosakrální terapie 2 -ÚSTA
léčení lůna

Léčení Lůna

Lůno je svatyně ženy. Místo, ze kterého vychází její síla, vitalita a krása. Prostor, který je studnicí tvořivé instinktivní sexuální síly, vitální životní energie Šakti. Když se ženě podaří sladit svou instinktivní přirozenost s uvědoměním božského uvnitř sebe, je schopna plně rozvinout svůj tvořivý potenciál. Tuto svou přirozenost vyjadřuje pak prostřednictvím lásky a její účinky se šíří do vztahů s druhými a světem, vyladěním se na rytmy a cykly přírody, plně prožívanou sexualitu.

V tomto stavu instinktivní přirozenosti jsme pak skutečnými bohyněmi, tvořitelkami, které přináší světu své kvality.

Rány a traumata uložená v našem lůně, spojená s ženstvím, sexualitou, vztahy či mateřstvím, těhotenstvím a porodem, ale i programy z dětství a společnosti nám brání znovu se plně otevřít této své síle.

Léčení Lůna
kraniosakralni terapie

Kraniosakrální terapie REFRESH

Kurz je určený pro účastníky kurzu Kraniosakrální terapie.

Účelem kurzu je zopakovat si techniku ošetření a vychytat případné chyby z vlastní praxe. Dále se budeme učit jak začlenit do praxe krystaloterapii a jak s krystaly pracovat a také jaké máme možnosti energetického léčení klienta.

Refresh je skvělý v tom, že nejen získáte nové znalosti, ale také si sami pořádně odpočinete a naladíte na sebe.

Cílem je udržovat kontinuitu vzdělávání v oboru a rozvíjet se nejen profesně, ale i osobně.

Kraniosakrální terapie REFRESH
workshop Čakry

Workshop Čakry

Čakry jsou centra energie, síly v lidském těle. Jsou energetickými branami mezi fyzickým tělem a těly jemnohmotnými. Jsou to ohniska, centra přijímání a vydávání energie.
Nacházejí se v oblastech velkých nervových spletenců a působí nejen na náš nervový a hormonální systém, ale i na systém člověka jako celku.
Cílem workshopu je pochopit systém fungování čaker a jemnohmotných těl a jejich souvztažnosti s lidským tělem.
Učíme se s čakrami pracovat, vnímat jejich disbalance a následně je harmonizovat.
Důležitost našeho energetického systému je klíčová pro celkové zdraví, protože v první řadě naše potíže a bolesti vznikají právě v našem energetickém systému.

Workshop Čakry
Terapie - Ženské kruhy,úvodní členění

Ženské kruhy

Kmen žen. Sesterství. Sdílení. Porozumění. Důvěra. Divokost.

Ženské kruhy jsou prostorem vytvořeným pouze pro ženy, kde v důvěrné atmosféře pracujeme na našem vlastním růstu a zároveň léčíme náš ženský aspekt, naše ženství.

Každé setkání je tematicky zaměřeno na vnitřní práci. Pomáhá nám posunout se v tématu hlouběji, poodkrýt vrstvičky, které nám brání v jeho otevřeném prožívání a dostat se tak zase o krůček blíž k sobě samé.

Zároveň vytváříme kmen, skupinu, kde jedna žena s druhou jedná s úctou a respektem k její cestě a fázi, kde se nachází. Léčíme tak stará zranění způsobená jinými ženami a přenastavujeme staré vzorce ženské rivality, nepřijetí a bolesti.

18. 4. Uvolnění traumatu – záznam meditace k dispozici ZDE

Naše tělo má svojí vlastní paměť, která funguje trochu jinak než paměť našeho mozku.
Určitě to znáš, ocitneš se v situaci, která není úplně komfortní, ale máš ji pod kontrolou, nehrozí ti žádné nebezpečí, ale tvé tělo reaguje jako by se o velké nebezpečí jednalo. Může zamrznout, ztuhnout nebo naopak začne produkovat tolik aktivity, že to není komfortní či třeba nad ním ztrácíš kontrolu, začneš se potit, rudnout, nelze to zastavit…
Jsou to reakce v důsledku traumatu. Někdy v minulosti, jsme se dostaly do situace, kdy jsme si nevěděly rady, zůstaly jsme bezmocné či paralyzované strachem. Naše tělo tyto reakce ukládá do svých buněk a vytahuje je v situacích, které jsou často bezpečné, ale třeba vůní, skladbou osob, místem či třeba barvou jen zdánlivě připomínají původní traumatickou zkušenost. Naše tělo ten okamžik začne jednat jako by opět bylo v traumatické situaci.
Je to jeho přirozená reakce. Ne vždy ale vítaná a chtěná.
Tělo nás tak upozorňuje na usazeniny, které vznikly v minulosti, ale nikdo jim nevěnoval pozornost.
V následujících dnech a týdnech dojde k mnoha změnám, které se budou zpracovávat přes tělo a abychom je zvládly snáze ustát, je potřeba mít naše tělíčko připravené.
Proto bude naším tématem uvolnění traumatu z těla a buněk, abychom se na tyto změny lépe připravily a snáz jimi prošly.
Těším se na vás milé ženy, s láskou, Albína

 

Ženské kruhy
Terapie - ženské kruhy, doplňkové foto 1

Online Ženský kruh

Ženský kruh je prostorem vytvořeným pouze pro ženy, kde v důvěrné atmosféře pracujeme na našem vlastním růstu a zároveň léčíme náš ženský aspekt, naše ženství.

Každé setkání je tematicky zaměřeno na vnitřní práci. Pomáhá nám posunout se v daném tématu hlouběji, poodkrýt vrstvičky, které nám brání v jeho otevřeném prožívání a dostat se tak zase o krůček blíž k sobě samé.

Zároveň vytváříme kmen, skupinu, kde jedna žena s druhou jedná s úctou a respektem k její cestě a fázi, kde se nachází. Léčíme tak stará zranění způsobená jinými ženami a přenastavujeme staré vzorce ženské rivality, nepřijetí a bolesti.

Online Ženský kruh

Dárkový poukaz

Na kurz dle výběru v hodnotě 3.000 Kč

Meditace

Meditace Uvolnění traumatu

Meditace Vyrovnání

Nejčastější otázky

Kde kurzy probíhají a jak se k vám dostanu?

Kurzy probíhají v Chrámu srdce, nově vytvořeném prostoru pro naše aktivity.
V okolí je velké množství restaurací, obchůdků, či trhy na Jiřího z Poděbrad.
Chrám srdce se nachází na rozmezí Vinohrad a Žižkova.
 
Dostanete se k nám:

  • Metrem A, ze stanic Flóra či Jiřího z Poděbrad (4min chůze).
  • Tramvají č. 10, 11, 13, 15 a 16 na zastávku Flóra (5min)
  • Tramvají č. 11 a 13 na zastávku Radhošťská (2min chůze)
  • Tramvají č. 11 a 13 na Jiřího z Poděbrad (5min chůze)
  • Tramvají č. 5, 9, 15, na Olšanské náměstí (5min chůze)
  • Bus č. 136 a 175 na zastávku Flóra či Olšanské náměstí (5min chůze)

 

Jaký je harmonogram kurzů?

Výuka v kurzech probíhá v určených dnech denně, od 9 do 16hodin. V poledne je hodinová pauza na oběd, v průběhu dne kratší pauzy dle potřeby.


Co si mám vzít s sebou?

Veškeré instrukce co si vzít s sebou dostanete emailem, při přihlašování do kurzu. Dále posílám emaily s připomenutím cca týden před kurzem (či před každou výukovou částí), kde jsou všechny informace opět shrnuté. Obecně nepotřebujete nic extra. Základem je pohodlné oblečení, přezůvky nebo teplé ponožky, psací potřeby a pak dále dle zaměření jednotlivých kurzů.
Deky, karimatky a bolstery jsou v místě konání k dispozici (pokud není na pozvánce uvedeno jinak). Výukové materiály dostanete na kurzu.


Jaké mám na místě k dispozici zázemí?

Na místě je k dispozici šatna na převlékání, plně vybavená kuchyň (lednice, nádobí, varná konvice, mikrovlnka) s posezením, toalety, sprcha, učebna, masérská lehátka, deky, učební pomůcky a modely


Co získám v ceně?

V ceně kurzu je zahrnuté kurzovné, skripta (pokud jsou součástí kurzu, popřípadě vstup do členské sekce), výukové video, pokud ke kurzu patří a certifikát. Ubytování není v ceně kurzovného.


Jak probíhá platba?

První část platby tvoří záloha, která se posílá převodem na účet při přihlašování do kurzu. Po odeslání přihlášky vyčkejte na potvrzení z naší strany, kdy vám sdělíme veškeré potřebné informace k úhradě. Zbytek kurzovného se doplácí na místě, před zahájením kurzu.

Jak probíhá přihlášení?

Na kurz se můžete přihlásit formulářem, emailem či telefonicky. Cca 2-3měíce před začátkem kurzu rozesílám pozvánku na kurz s prosbou o úhradu závazné rezervace. Po jejím přijetí je vám místečko na kurzu závazně rezervováno.
Zhruba týden před zahájením kurzu obdržíte email s upozorněním na kurz a shrnutím potřebných informací. Pak už zbývá se jen dostavit 😊

Jak pracujeme?

Na kurzech pracujeme samostatně, ve dvojicích či malých skupinkách, dle zaměření kurzu. Během masážních kurzů trénujeme ve dvojicích, kdy se studenti masírují navzájem.
Individuální práce bývá povětšinou na workshopech a kurzech zaměřených na vnitřní práci.

Ubytování

Ubytování nezajišťujeme. Doporučujeme se ubytovat přes Booking nebo Airbnb v okolí, či využít hotely a ubytovny. Vyzkoušenou máme ubytovnu SARA Pražačka (10min chůze do masérské školy, 20min do Chrámu srdce), hotel Čechie (hned vedle masérské školy Flandera), či hotel Luxembourg Plaza (2min od Chrámu srdce)
V okolí je velké množství restaurací, obchůdků, či trhy na Jiřího z Poděbrad.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.