Čakrový závěs

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Datum narození*
Číslo objednávky (najdete v e-mailu) NEBO kód poukazu*
Záměr, s jakým závěs pořizujete. K čemu má sloužit, jak má pomoci, podpořit? *
Barva šňůrky (význam barev a vzorníček najdete pod formulářem))*
Vaše fotografie
Maximum file size: 20 MB
Ohledně domluvení zhotovení vás budu co nejdříve kontaktovat.

Významy barev

Bílá – je barva světla, duchovnosti, spirituality, čistoty a vnitřní nevinnosti. Je symbolem sjednocení, upřímnosti, spravedlnosti
a nových začátků. Přináší osvícení, obsahuje hojivou sílu a inspiraci k životu. Bílá je přímou cestou k vyšším rovinám vědomí. Vše, co je v přírodě bílé, je jedinečné, originální
a zároveň magické a posvátné.

Žlutá – vznešenost, představivost a tvořivost, víra v nové začátky
a odhodlání na cestu. Zažehnává nepřízně osudu, podporuje vše pozitivní, prezentuje energii světla. Je barvou sebedůvěry, vědomí, myšlení a intuice.

Oranžová – vitalita, plodnost, harmonie, optimisumus. Oranžová přináší radost, pomáhá nám myslet více na sebe, vytváří energie úspěchu ve všech oblastech života.
Pomáhá vyrovnávat se se stresem a projít změnami snadno.

Růžová – představuje lásku, něhu, jemnost a soudržnost ve vztazích. Osvěžuje ducha, podporuje kompromisy, moudrost, ideály.
Je barvou mládí, ale také králů a kněží. Posiluje intuici, jasnovidnost, duchovní cítění a schopnost napojení na sféry vyšších světů.

Červená – vitalita, sebevědomí, síla, vášeň, ale také hněv či panovačnost. Podporuje akceschopnost, emoce, vášně, sexuální energii. Pomáhá překonávat strach a začít akci.

Fialová – barva mystiky, magie, meditace, duchovních schopností, spirituality a tvůrčí síly. Je barvou originality, učení se spirituálním dovednostem.

Modrá – je božská harmonie, oceán, nekonečno. Představuje moudrost, zdraví, štěstí, trpělivost, a je barvou neomezených možností, čistoty duše, lásky, věrnosti a důvěry. uklidňuje, je zdrojem inteligence a inspirace. Zlepšuje komunikaci, pohlcuje napětí, zlobu.

Zelená – Zdraví, naděje, rovnováha, hojnost, plodnost, vytrvalost, láska.. Zelená barva uzdravuje a regeneruje, probouzí chuť do života. Podporuje schopnost dávat a přijímat lásku, přináší pocit bezpečí, uvolňuje úzkost. Využijete ji také při vytváření budoucnosti ve směru k hojnosti, prosperitě, lásce, a růstu.

Hnědá – barva země, uzemnění, navozuje klidné soustředění a vnímavost. Pomáhá v tématech financí, hmoty a přitahuje úspěch do oblastí podnikání, zaměstnání či studia. Nemá ráda přetvářku a pomáhá nám sejmout si růžové brýle. Je symbolem ochrany.

Šedá – neutrální barva, pomáhá zachovat tajemství, uniknout před mentální nebo fyzickou negativní energií, která se nás snaží vystrašit a zahnat do kouta. Navozuje rovnováhu a stojí na magickém rozhraní dne a noci, svítání a soumraku.

Černá – představuje spravedlnost, vnitřní sílu, energii absolutna, odhodlání, tmu, ze které se rodí všechno.

Béžová – je směsí hnědé a bílé.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields