Albína

Ahoj, já jsem Albína.

Vystudovala jsem psychologii a andragogiku a moje profese se prolíná s mým koníčkem. Věnuji se naší masérské škole, kde vedu kurzy kraniosakrální terapie, přednášky z psychologie a workshopy na různá témata. Mám svou vlastní praxi, kde kromě kraniosakrálky pro stálé klienty vedu taky ženské kruhy pro veřejnost, poskytuji terapie poradenství duše – podporu a pomoc s tématy, která nás trápí a nevíme jak z nich ven. Kromě svých znalostí využívám i channeling či automatické písmo, kdy nahlížím do energetického systému klienta tak, aby klient dostal komplexní návod, jak si s danou situací poradit, pomoct.

Během svojí cesty jsem prošla mnoha kurzy a technikami, od kvalifikace do masérského oboru Masér ve zdravotnictví, přes Ezoterní léčení, Wombblessing, kineziologii, reiki, práce s krystaly, rodinné konstelace,  práce se symboly, různé formy práce s duší a myslí, ale i techniky pracující s tělem či dechem a různé druhy masáží.

Zakotvila jsem u kraniosakrální terapie, na které mě nejvíc fascinuje hloubka účinků na lidské tělo a duši. Kraniosakrální terapii kombinuji s dalšími technikami, které zrovna klient potřebuje. Každý jsme jedinečný, a to co platí pro jednoho, nemusí platit pro druhého. Proto se primárně nesoustředím „pouze na jednu techniku“, ale během terapií využívám všechny své znalosti, abychom dokázali efektivně pohnout s tématem, které klienta přivádí.

srdcařky

Můj příběh

Svůj první zážitek mimo tělo jsem měla ve svých 12letech, když mi má teta dělala poprvé reiki.  O osobní rozvoj se zajímám od té doby v různých formách. Měla jsem v rodině podporující zázemí a maminka mě s sebou brala na všechny možné kurzy a workshopy. Vyrostla jsem v rodině maséra a fyzioterapeutky, kde práce s lidským tělem byla každodenní součástí života. Díky rodičům jsem od raného věku byla přítomná mnoha způsobům osobního růstu, setkávala se s mnoha velkými lidmi v České republice, jako byl léčitel Jindřich Pasek, Marta Foučková, Baghat Zeilhofer,  Jana Mojžíšová nebo třeba terapeutka paní Babičková.

Když mi bylo 18let, dostala jsem se k meditační skupině kolem pana Vacka. S nimi jsem jezdila ještě i pár let po narození prvního syna.

Během dalších let jsem potkala mnoho dalších lidí, kteří mi na mé cestě pomohli, posvítili, abych probudila sebe sama a svůj potenciál. Pořád na sobě pracuji a učím se novým věcem, protože mě to baví. Nacházím nové spojitosti a souvztažnosti mezi trojúhelníkem lidské duše, těla a mysli. 

Způsob získávání informací se pro mě trochu změnil a mým hlavním zdrojem je komunikace s bytostmi Světla, kde informace považuji za nejpřesnější. Ověřuji si to nejen na sobě samé, ale i během skupinových akcí které vedu nebo práce s jednotlivými klienty.

A ani tahle cesta nebyla samozřejmě hladká a jasná od začátku. Nyní ale vím, že skrze ni naplňuji své poslaní – pomáhám lidem vzpomenout si na krásu jejich srdce.

Relaxuji při tvoření pro Píseň mého srdce, kde využívám převážně minerály a další přírodní materiály k tvorbě různých radostí pro tělo, duši i prostor. Vyrábím čakrové závěsy – energetické zářiče pro jednotlivce ale i do prostoru, doprovázené poselstvím – vhledem do energetického systému člověka či prostoru, svíčky, náramky, náhrdelníky a různé další krásné věci. 

Žiji a pracuji v Praze a chalupařím a tvořím v Krkonoších, v malé stařičké roubence kdesi v kopcích.

Jsem máma dvou kluků, Ondry a Jindry, a manželka Borka. Taky kocouří máma Ludvíka, ke kterému jezdíme na návštěvu do chalupy. Jsem i dcera, sestra, kamarádka, průvodkyně, nadšená turistka, víla, milovnice života, dřeva a kamenů, vlajících vlasů, dlouhých sukní, západů a východů slunce, hor, moře a přírody.

Ať už tě sem zavedla synchronicita nebo záměr, věř, že tu nejsi náhodou. Vše má svůj důvod a všechny cesty se setkávají s velkým cílem – poznat sebe sama. Věřím, že zde najdeš kus Světla na tvou cestu, aby se ti po ní kráčelo lehčeji a radostněji.

S láskou, Albína

Inspiruj se

Komunita
Instagram
Podcast
Youtube

Dělám

Terapie
Kurzy
Online akce
Produkty
Přehrát video

Kde je o mě slyšet

Podcast Nastav dUši

Albína Flanderová o kraniosakrální terapii on Apple Podcasts

Podcast Follow Your Magic

„Dotýkám se srdce!“ aneb o minulých životech, roli tvůrce a energiích s Albínkou Flanderovou

Podcast Tantraela

NeohroŽENY o rituálech

Rozhovor pro Svobodná duše

Píseň mého srdce zní Vesmírem

Newsletter

Pokud tě volá cesta Světla a ráda bys byla s předstihem informována o mých akcích, kurzech a novinkách, zajímají tě aktuality nejen ze světa spirituality a osobního rozvoje, ale i minerálů či chceš jen vědět co se u mě aktuálně děje, či tě zajímá, kdy se chystají nejbližší akce a slevy na eshopu, přihlas se k odběru newsletteru. Jednou za měsíc se můžeš těšit na souhrnné informace na jednom místě.

S potvrzením odběru souhlasíte, že jsou Vaše údaje zpracovaný podle podmínek GDPR. Spamy od nás neuvidíte, ale z odběru se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit.
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.