Kraniosakrální terapeuté

Jemná jako potůček jehož bublání tě ukolébá ke spánku a zároveň mocná jako tsunami, která pročistí vše, co se jí postaví do cesty. Taková umí být kraniosakrální terapie.

Zamilovali jsme si ji pro její všestrannost a pestrost, jemnost s kterou dokáže hladit duše a sílu, kterou umí hojit srdce a zranění.

Je to technika, která si našla nás, ne my ji.

Společně se rozvíjíme v téhle naší vášni a zdokonalujeme sami sebe jako diamant. Aby naše ruce přinesly klientovi maximální úlevu a blaho, abychom hojili rány na lidských duších a tělech a zároveň pečovali sami o sebe.

Hloubky do kterých se s kraniosakrální terapií můžeme dostávat jsou úchvatné. Někdy budí hrůzu a strach, jindy neposedné motýlky v břiše. Je to cesta plná dobrodružství a nadšených objevů, po které společně kráčíme.

Co ti členství v komunitě kraniosakrálních terapeutů přinese?
 • Výukové video ke kurzu Kraniosakrální terapie
 • Základní informace
 • Vzor dokumentace pro klienty
 • Drobné úkoly k trénování mezi jednotlivými výukovými bloky kurzu,
 • Poradnu
 • Slevu na masérské lehátko
 • Zajímavosti a novinky z oboru
 • Články a tipy z praxe
 • Slevy na produkty a kurzy
 • Bezpečný prostor pro sdílení a podporu na tvé cestě maséra KS
 • videa k opakování praxe
 • Společné meditace
 • Přednostní nabídku termínů kurzů a produktů

O čem jsou příspěvky?

Příspěvky se týkají oboru kraniosakrální terapie. Jsou cílené pro pomáhající masérské profese a jejich účelem je udržovat kontinuitu vzdělávání v oboru a rozvíjet se nejen profesně, ale i osobně. Členství se platí na jeden rok.

Budeme se zaměřovat na problémy, které vám vyvstávají v praxi, sledovat zajímavosti v oboru,  tipy jak dále rozvíjet svoje mimosmyslové vnímání. Náměty jak si s ks rytmem hrát, občas si pozvu nějakého hosta, tipy na literaturu, jak zvládat nápor na srdeční čakru v rámci profese, jak pracovat s energiemi nebo si pro vás připravím meditaci, abyste podporovali a vyživovali i sebe.


Komunita kraniosakrálních terapeutů je pro tebe vhodná pokud:

 • Jsi absolventem kurzu KST
 • Chceš aktivně pracovat na sobě sama
 • Baví tě obor a chceš se v něm rozvíjet
 • Zajímají tě tipy a zkušenosti z praxe
 • Hledáš komunitu stejně naladěných lidí, se kterými můžeš svůj zájem o obor sdílet
 • Chceš být přednostně informace o mých kurzech a akcích


Komunita kraniosakrálních terapeutů pro tebe není vhodná pokud:

Nejsi absolventem kurzu kraniosakrální terapie

Newsletter

Pokud tě volá cesta Světla a ráda bys byla s předstihem informována o mých akcích, kurzech a novinkách, zajímají tě aktuality nejen ze světa spirituality a osobního rozvoje, ale i minerálů či chceš jen vědět, co se u mě aktuálně děje, či tě zajímá, kdy se chystají nejbližší akce a slevy na eshopu, přihlas se k odběru newsletteru.

S potvrzením odběru souhlasíte, že jsou Vaše údaje zpracovaný podle podmínek GDPR. Spamy od nás neuvidíte, ale z odběru se můžete samozřejmě kdykoliv odhlásit.

Hvězdné recenze

Rozloučení s mužem proběhlo taky nově (to byl vlastně ten zábavný dvouvteřinový start mé nové cesty). Říká mi: “Tak si to tu užij” A já bych normálně začala valit, co vše je třeba udělat, když tu budu sama a dnes mu říkám zcela upřímně: “TAK JO, DÍKY, UŽIJU!”

To byl ten start a od té doby se usmívám a nechápu…:)

DĚKUJI VÁM VELMI MOC!🍀

Magda U.

Vy jste opravdu zázračná!

První progres netrval ani dvě minuty. Spíš dvě vteřiny…

Kdyby mi někdo řekl, že mi pomůže “vykašli se na tu muziku”, tak fakt neuvěřím….:))) Sama jsem to už dřív zkoušela nechat být, ale s hořkostí a pocitem, že nějak zrazuju sebe, své dary….

A to je taková krása!

Program č.1: Musíš naplňovat své poslání, jinak nebudeš šťastná a nemá smysl žít.

Kupodivu dovolit si zevlit, mi šlo okamžitě bez problémů…:))) Spadl mi takový balvan. A cítím uvolněnou obrovskou radost. V které můžu a nemusím.

Zároveň už jsem byla konfrontována v jednom setkání s bytostí, která dle mého frčí. A kupodivu to vůbec nevzbudilo mé obvyklé užírání, co bych všechno měla.

Albínko,

nevím, co tam u Tebe vše proběhlo, ale mně to ulevilo od té obrovské bolesti, ne, že bych ji pořád necítila, ale cítím tak nějak jinak, že už jí nejsem paralyzovaná. Děkuju, že jsi mi otevřela oči a tzv. nakopla, protože já tak moc trpěla a vůbec jsem nebrala ohled, že to dcera každý den vidí, já to brala tak, že prostě je to přirozené, když se s taťkou máme rádi, že mi chybí.

Nastartovala jsi ve mně obrovskou sílu, mateřskou sílu a já vím, že holkám pomůžu, že to zvládnu jak já, tak i holky a když náhodou tma bude větší než světlo, vím, že se mám na koho obrátit.

Tak moc děkuji, tak moc jsem vděčná za Tebe, za příležitost Tě znát, za život, i když bolí teď bolí.

Děkuju

Andrea K.

Mě moc baví sledovat, jakým směrem rosteš a jak se vyvíjíš 🙂 Pamatuju si, když jsem byla, tehdy ještě na dálku, jako anonymní sledující, u začátků Písně, a to, kam ses posunula a co jsi vybudovala, je obdivuhodný! Musíš na sebe být pyšná a odhodit všechny ty strachy, který máš, protože máš co světu předat, ať už pomocí podcastu nebo osobně. Ještě je totiž na světě hodně srdcí, který se můžeš dotknout a tím svým dotykem je pomoct léčit.

A tobě patří, Albínko, můj obrovský dík, protože jsi součástí toho všeho.

Julie Š.

U tvých příspěvků cítím tu potřebu ti napsat, protože co do každého z nich dáváš, je opravdu velká porce energie, která může každého z nás posunout. A s tou lítostí vs soucítěním jsem to dnes přesně potřebovala slyšet. Když přestanu dávat prostor lítosti, objeví se prostor být silnější. Zkouším si to. A snažím se to nově předat i dceři. Děkuju Albínko

Anna Z.

Podařilo se mi vysadit antidepresiva a vracím se k sobě. To všechno díky kurzům a terapii u Tebe. Ještě v loňském roce jsem byla smířená s tím, že budu na lécích doživotně, v lednu jsem přišla na kurz KST a od té doby se tolik věcí proměnilo a mění. Samozřejmě bývají i horší chvilky, ale už se zase chci účastnit života… Děkuju ti za všechno

Jana B.

Objednávka

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Nejčastější otázky

 • Ti začínající v něm najdou výukové video ke kurzu Kraniosakrální terapie, základní informace, vzor dokumentace pro klienty, drobné úkoly k trénování mezi jednotlivými výukovými bloky kurzu, poradnu, tipy jak dále rozvíjet svoje mimosmyslové vnímání, ale třeba i slevy na masérské lehátko.
 • Ti zkušenější zde najdou zajímavosti a novinky z oboru, poradenskou podporu, výukové video, rozhovory s ks terapeuty, články a tipy z praxe, či slevy na produkty a kurzy.

Komunita kraniosakrálních terapeutů vznikla jako podpora pro účastníky kurzů. Obsahuje videa, výukové materiály a tutoriály k mému kurzu. Já mám tím pádem přehled, co moji absolventi umí a mohu je dál profesně rozvíjet v našem oboru. Členství zdarma mají jako součást bonusu k absolvovanému kurzu, aby na sobě mohli dál pracovat.

Pokud jsi absolvovala kurz KST jinde a ráda by ses přidala k nám, napiš mi prosím prvně email albina@albinaflanderova.cz. Zjistíme spolu, jestli ti nějaké vědomosti, informace, popřípadě hmaty chybí oproti ostatním kurzistům a podle toho se domluvíme na dalším postupu.

Mrzí mě to, ale nemůžeš. Tahle část komunity je určena pouze pro absolventy kurzů KST a slouží k jejich rozvoji a zdokonalování v této krásné profesi. Pro ostatní, kteří na sobě chtějí pracovat je zde k dispozici komunita Srdcařky

Jakmile bude objednávka uhrazena, máš vstup do komunity volný. Na tvůj email ti přijde přihlašovací jméno a heslo, kterým se budeš do prostředí přihlašovat. Je to velmi jednoduché, zadáš své heslo a email a otevře se ti celý obsah komunity od počátku až ke dni tvého vstupu. Takže uvidíš všechny uplynulé měsíce plus ten aktuální.

Tvé členství je závazné na první měsíc při zakoupení členství. Poté můžeš členství kdykoli bezplatně zrušit.

Aby vše fungovalo jak má, je zapotřebí:

 • počítač a stabilní připojení k internetu,
 • ideálně používat prohlížeč Google Chrome nebo Safari
 • mít emailovou schránku

Jakmile se připíše tvoje platba, obdržíš emailem přihlašovací údaje do členské sekce s odkazem. Na webových stránkách komunity zadáš své přihlašovací údaje a tvůj obsah je dostupný.

V případě technických dotazů mě prosím kontaktuj na albina@albinaflanderova.cz a do předmětu uveď TECHNICKÝ DOTAZ.

Všechny uzavřené prodeje jsou konečné a na online programy nenabízíme možnost vrácení peněz. Pokud uzavíráš Smlouvu na internetu,
máš právo na odstoupení od Smlouvy do 14 dnů. V některých případech se ale podmínky mohou mírně lišit, proto Tě prosím, aby sis pečlivě přečetla také následující článek Podmínek.

Velká část obsahu který tvořím, je zdarma na mém instagramu a youtube kanále, nyní nově i ve formě podcastů. A já si velmi vážím každého jednoho z vás. Je pro mne ale důležité, aby byla energetická výměna v rovnováze a moje tvorba měla odezvu, která mi zase pomůže tvořit dál a zdokonalovat se. Druhým důvodem je, že když do sebe investuji, více mě to motivuje k práci a pravidelnosti a už jen tím, že faktické kroky dělám, volám do Vesmíru, že jsem tu pro sebe a jsem připravená na změny. A když se ještě zadaří a sejde se takovýhle kmen Světélek, která jsou motivovaná pracovat na sobě, dějí se zázraky.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields