Kalendář

Kraniosakrální terapie
Kraniosakrální terapie (cranium = lebka, sacrum = kost křížová; svatyně, chrám) je jemná a velmi příjemná, neinvazivní technika, která se od ostatních masážních technik liší tím, že jde z části o práci s energií.
I. Výukový blok: 3. -4. 5. 2024
II. Výukový blok: 31. 5. - 2. 6. 2024
III. Výukový blok: 28. - 30. 6. 2024
Adresa: Chrám srdce
Emoce
Workshop, na který tlačil duchovní svět několik měsíců a já jsem odolávala, je tady! Emoce jsou hybnou silou našich životů a v poslední době je víc než zřejmé, že umět s nimi pracovat je klíč ke spokojenému životu. Potlačené emoce stojí za našimi fyzickými potížemi a psychickým diskomfortem, který často zažíváme. Pojďme to společně změnit a naučit se, jak může být negativní emoce dar a spojenec, který nás obohacuje. Nevěříš, že je to možné? Přijď se přesvědčit! Traumata, která ovládají naše životy, jsou způsobena nezpracovanými emocemi a pokud dostaneme klíč, jak je zpracovat a uvolnit, můžeme se osvobodit. Jsi připravená/ý na změnu?
Termín: 19.-21. 1. 2024 OBSAZENO
Termín: 24.-26. 5. 2024
Adresa: Chrám srdce, Přemyslovská 25, Praha 3
Kranisakrální terapie 2. - Ústa
V základním kurzu Kraniosakrální terapie učím základy techniky a jejich využít s klienty. Rozsah kraniosakrální terpaie je však daleko širší a pro zájemce z řad mých studentů jsem proto připavila pokračovací kurz, takovou nástavbu. V té se zaměříme na oblast úst. Naše ústa jsou portálem. Přes naše ústa ochutnáváme vnější svět, dýcháme, vnímáme dotyk, zpracováváme potravu, aby byla pro naše tělo stravitelná, prožíváme také stres či se učíme „zakousnout“ do problému.
Termín: 26.-28. 4. 2024
Adresa: Chrám srdce, Přemyslovská 25, Praha 3
Léčení Lůna
Lůno je svatyně ženy. Místo, ze kterého vychází její síla, vitalita a krása. Prostor, který je studnicí tvořivé instinktivní sexuální síly, vitální životní energie Šakti.
Termín 1: 8. - 10.12.2023
Adresa: Chrám srdce
Kraniosakrální terapie REFRESH
Kurz Kranisakrální terpaie REFRESH je určený výhradně pro účastníky kurzu Kraniosakrální terapie. Účelem kurzu je zopakovat si techniku ošetření a vychytat případné chyby z vlastní praxe. Dále se budeme učit jak začlenit do praxe krystaloterapii a jak s krystaly pracovat a také jaké máme možnosti energetického léčení klienta.
Termín: 24. - 25. 2. 2024
Adresa: Chrám srdce
Ženské kruhy
Kmen žen. Sesterství. Sdílení. Porozumění. Důvěra. Divokost. Ženské kruhy jsou prostorem vytvořeným pouze pro ženy, kde v důvěrné atmosféře pracujeme na našem vlastním růstu a zároveň léčíme náš ženský aspekt, naše ženství. Scházíme se v 17,30 v Chrámu srdce (Přemyslovská 25, Praha 3)
Termín 1: 23. 5. 2024
Termín 2: 20. 6. 2024
Termín 3:
Termín 4:
Adresa: Chrám srdce
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.