Online poradenství duše

Byli jsme stvořeni, abychom se radovali, milovali, byli šťastní a zdraví.

Na cestu jsem dostali ten nejlepší kompas – naše srdce a nejdokonalejší nástroj – naše tělo.

Někde cestou dnešní uspěchané doby ale občas ztratíme svůj směr a ocitneme se v temných údolích, uvězněni vlastními vzorci a programy. Bloudíme ve slepých uličkách vlastní duše a nevyznáme se ve znameních a symbolech, které nám dává naše srdce, tělo i sám Život.

Pokud nevnímáme jemné impulsy našeho srdce a duše, začínáme být upozorňováni na oblasti, které potřebují naši pozornost nemocí těla.

Mým posláním je pomáhat rozplétat klubíčka těchto vzorců a programů, která nám brání být tím, kým skutečně jsme. Sama sebou. Provázím lidi, aby si vzpomněli a opět začali vnímat jemné impulsy duše a srdce, aby opět dokázali naslouchat svému tělu a tím zkvalitnili svůj život, zdraví, vztahy a hlavně vztah k sobě sama.

Informace

Poradenství online formou přes Zoom (přijde vám odkaz na email) nebo telefonicky, přes běžné aplikace.

Terapie probíhá stejně, jako osobní terapie – formou rozhovoru, meditace či jiné vnitřní praxe na vámi zvolené téma. Každé sezení se různí, v závislosti na řešeném tématu.  Někdy to jsou doporučení, či praktické rady, jindy tvrdá vnitřní práce, kdy budete nuceni konfrontovat sebe sama ve vašich zacykleních, blocích či postojích. Někdy se vydáme do vod regrese, pokud to situace vyžaduje, jindy pracujeme i přes tělo. Mohu vám poskytnout vhledy do situace a vodítka, techniky jak s problémy pracovat a eliminovat je, ale práci musíte udělat sami, to za vás nikdo neudělá. Každá terapie je jiná a odvíjí se od vašeho současného stavu a aktuálního tématu, které zpracováváte. 

Vhledy do Vašeho systému těla a duše přijímám formou channelingu, intuitivního písma či vizí, ale i na základě svého vzdělání, kterým jsem prošla.

Doplňuji je svými poznatky a zkušenostmi z vlastní praxe i z praxe s klienty.  Snažím se poskytnout návody a tipy, včetně různých technik, které mám sama odzkoušené a prožité, abyste si v budoucnu dokázali v maximální možné míře pomoci sami.

Doporučuji nechat si po skončení prostor pro vstřebání a začlenění prožitého.

Práce na dálku má stejný účinek jako osobně. Výhodu vidím ve větším uvolnění klienta, neboť je ve svém domácím prostředí a často si dovolí jít do větších hloubek, než při osobních terapiích.

Poradenství nenahrazuje lékařskou péči!

Objednání

Kde: z pohodlí tvého domova

Jak: online, přes aplikaci Zoom (pošlu vám odkaz), lze se připojit z telefonu i počítače

Jak dlouho: terapie je v délce 90min

Cena: 3000,- Kč, platí se převodem na účet po skončení terapie

Objednání: Objednat se můžete zde nebo emailem terapie@albinaflanderova.cz

Pokud potřebujete zrušit termín, dejte mi prosím vědět do 10h předchozího dne. Stihnu tak termín nabídnout někomu ze seznamu náhradníků.  Při pozdějším zrušení je účtován storno poplatek v plné výši terapie. Děkuji za pochopení.

Objednat se

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Telefon
Ulice a č. popisné*
Město*
PSČ*
Přihláška k terapii
Jaký je důvod vaší návštěvy terapie? (Stačí stručně)*
Poznámka
V případě nedostavení se na terapii bez předchozí omluvy či přeobjednání ve stanoveném termínu je účtován storno poplatek v plné výši terapie.
Ohledně domluvení termínu vás budu co nejdříve kontaktovat.
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.