Ženské kruhy

Kmen žen. Sesterství. Sdílení. Porozumění. Důvěra. Divokost.

Ženské kruhy jsou prostorem vytvořeným pouze pro ženy, kde v důvěrné atmosféře pracujeme na našem vlastním růstu a zároveň léčíme náš ženský aspekt, naše ženství.

Každé setkání je tematicky zaměřeno na vnitřní práci. Pomáhá nám posunout se v tématu hlouběji, poodkrýt vrstvičky, které nám brání v jeho otevřeném prožívání a dostat se tak zase o krůček blíž k sobě samé.

Zároveň vytváříme kmen, skupinu, kde jedna žena s druhou jedná s úctou a respektem k její cestě a fázi, kde se nachází. Léčíme tak stará zranění způsobená jinými ženami a přenastavujeme staré vzorce ženské rivality, nepřijetí a bolesti.

Síla sesterství léčí místa, kde jsme na ženy zanevřely a uzavřely se tak nejen ostatním ženám, ale i některým aspektům sebe samé.

Společné sdílení nejen vnitřní práce, ale i každodenních starostí nám pomáhá vidět naši zranitelnost, rozvíjet soucit a respekt a otvírat náruč lásky pro sebe i pro druhé.

Chceš poznat ženy, které jsou stejně naladěné jako ty? Najít nová přátelství? Mít pocit, že jsi mezi svými? A pracovat na sobě a kultivaci svého ženského aspektu? Přijď mezi nás! Všechny ženy jsou vítány, bez rozdílu věku, zkušeností či „odmeditované“ praxe. Protože každá jsme krásná a dokonalá tak jak jsem, právě teď.

Jak kruhy probíhají?

Scházíme se v podvečer v Chrámu srdce a setkání trvá cca 3hodiny. Nebo se sejdeme online, z pohodlí tvého domova.

V úvodu se pozdravíme, představíme a sdílíme naše nastavení k tématu večera. Odkryje se tak více vrstev, můžeme vidět, že podobné nastavení nemáme samy, že i ostatní řeší podobné věci. Často už během této části dochází k mnohým Aha! momentům a uvědoměním. Někdy je třeba doplnit nějakou teorii.

V druhé části se věnujeme vnitřní práci na tématu formou vedených meditací a cílené práce, která bývá doprovázená channelingem a podporou bytostí Světla. Meditace i práce se liší dle tématu a jeho zaměření a podle potřeb skupiny, která se sejde. Někdy je to meditace dynamická, plná akce, jindy naopak co nejpomalejší plynutí. Někdy ženy vedu k jemným cvikům, které nám pomohou uvolnit tělo, protože veškerá vnitřní práce musí projít tělem, aby změny mohly proběhnout na všech úrovních. Po celou dobu jsem ženám plně k dispozici, protože někdy se může otevřít zranění hlubší než jsme očekávaly a individuální přístup je pro mě v tomto ohledu samozřejmostí. Využívám i svých darů a tam, kde je mi to umožněno, pomáhám sejmout zátěže, uvolnit tělo, otevřít srdce či cokoli jiného, co je v daný okamžik třeba.

Dbám na to, aby každá žena dosáhla maximálního efektu práce, který je jí v daný okamžik umožněn. A jsem k dispozici i po skončení, pro osobní dotazy či konzultace.

Na závěr sdílíme svoje dojmy, uvědomění a prožitky. Sdílíme samy sebe v bezpečném prostředí důvěry. Samozřejmě si nesmíme odpustit nějaké dobrůtky, drobné občerstvení a radosti na závěr.

Mým cílem není tvořit pouze ženské kruhy, ale komunitu žen. Kmen žen, ve kterém je sesterství dostupné všem. Proto do aktivit začleňuji akce, které nám pomáhají komunitu budovat – s podzimními měsíci nás čeká promítání filmů, tvoření či jen povídání na různá témata, bazárek a další pěkné aktivity. Mým cílem je tvořit prostor, ve kterém se žena cítí vyživená, uznávaná a přijímaná tak, jak je, ve své dokonalosti a kráse. Kde jedna druhé ukazuje, že můžeme být sestrami duše a kráčet společně a přitom každá sama za sebe.

Co s sebou?

Nic extra není potřeba. Na sebe si vezmi to, v čem se cítíš dobře. Není žádný dresscode. Ani rozevláté sukně a květinové věnečky nedefinují ženu 😊

Na místě je k dispozici vybavená kuchyňka s nádobím, nakódovaná voda. Drobné občerstvení si nosíme navzájem, jak má kdo čas a chuť.

Deky i karimatky jsou na místě také k dispozici. Takže snad jen teplé ponožky nebo přezůvky.

Když je třeba něco extra, píšu vše do emailu s pozvánkou.

Objednání

Kde: Chrám srdce, Přemyslovská 25, Praha 3 či online, z pohodlí tvého domova

Jak: kruhy probíhají osobně i online.

Osobní setkání se konají v Chrámu srdce a probíhají pravidelně  1x za měsíc

Online kruhy se konají přes aplikaci zoom.

Jak dlouho: kruhy trvají cca 3h

Cena: 1000,- Kč, platí se na místě v hotovosti. Pokud akce probíhá online, cena se platí převodem na účet před začátkem akce

Objednání: Objednat se můžete zde nebo emailem terapie@albinaflanderova.cz

Objednat se

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Telefon
Ulice a č. popisné*
Město*
PSČ*
Přihláška k terapii
Jaký je důvod vaší návštěvy terapie? (Stačí stručně)*
Poznámka
V případě nedostavení se na terapii bez předchozí omluvy či přeobjednání ve stanoveném termínu je účtován storno poplatek v plné výši terapie.
Ohledně domluvení termínu vás budu co nejdříve kontaktovat.
ženské kruhy
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.