Aktuální info

Milí zájemci o terapii,
V současné době je pozastavený příjem nových klientů z důvodu plné kapacity.
Ti klienti, kteří u mě již byli nebo pravidelně dochází, se ničeho nemusí obávat a individuální terapie jsou jim plně k dispozici. Pokračovat můžete přes formulář.

A pro ty z vás, kteří na sobě chcete vnitřně pracovat, se se mnou můžete potkat v rámci on-line komunity Srdcařů.
Ostatní se mohou podívat na nabídku kurzů.

Terapie

Posvítím vám na cestu, ale projít po ní musíte už sami.

Během terapií přistupuji ke každému klientovi individuálně, protože jsme každý jedinečný. Nesoustředím se pouze na jednu techniku, ale využívám všech svých znalostí a dovedností, abychom se s klientem mohli podívat na jádro jeho potíží a to změnit.

Podle povahy problému a klienta pak volíme vhodné postupy. Někdy je třeba se víc zaměřit na práci s mentálními programy, někdy potřebujeme více péče věnovat fyzickému tělu, jindy jsme uvězněni ve starých energiích minulosti nebo se soustředíme třeba na práci s traumatem. Žádná terapie není stejná a pracujeme vždy v souladu s cílem klienta.

Ať už je jádro jakékoli, mým cílem je rozplést klubíčko a pomoci klientovi provést změnu, která bude v jeho životě trvalá a posune jej blíž k sobě sama.

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie (cranium = lebka, sacrum = kost křížová; svatyně, chrám)  je jemná a velmi příjemná, neinvazivní technika, která se od ostatních masážních technik liší tím, že jde z části o práci s energií.

Jemnost hmatů ale jen skrývá hlubokou sílu, kterou tato technika má.

V kraniosakrální terapii pracujeme s tzv. kraniosakrálním pulsem, tepem, který je  nadřazený tepu srdce i dechu. Kraniosakrální puls je oživovaný naší Duší, naším Světlem. 

Technika pracuje s celým nervovým systémem, mozkem i míchou, fasciemi, tekutinami v těle a druhotně i s hormonálním systémem, svaly a kostmi  těla.

Poradenství duše

Byli jsme stvořeni, abychom se radovali, milovali, byli šťastní a zdraví.

Na cestu jsem dostali ten nejlepší kompas – naše srdce a nejdokonalejší nástroj – naše tělo.

Někde cestou dnešní uspěchané doby ale občas ztratíme svůj směr a ocitneme se v temných údolích, uvězněni vlastními vzorci a programy. Bloudíme ve slepých uličkách vlastní duše a nevyznáme se ve znameních a symbolech, které nám dává naše srdce, tělo i sám Život.

Pokud nevnímáme jemné impulsy našeho srdce a duše, začínáme být upozorňováni na oblasti, které potřebují naši pozornost nemocí těla.

Mým posláním je pomáhat rozplétat klubíčka těchto vzorců a programů, která nám brání být tím, kým skutečně jsme. Sama sebou. Provázím lidi, aby si vzpomněli a opět začali vnímat jemné impulsy duše a srdce, aby opět dokázali naslouchat svému tělu a tím zkvalitnili svůj život, zdraví, vztahy a hlavně vztah k sobě sama.

Online poradenství

Byli jsme stvořeni, abychom se radovali, milovali, byli šťastní a zdraví.

Na cestu jsem dostali ten nejlepší kompas – naše srdce a nejdokonalejší nástroj – naše tělo.

Někde cestou dnešní uspěchané doby ale občas ztratíme svůj směr a ocitneme se v temných údolích, uvězněni vlastními vzorci a programy. Bloudíme ve slepých uličkách vlastní duše a nevyznáme se ve znameních a symbolech, které nám dává naše srdce, tělo i sám Život.

Pokud nevnímáme jemné impulsy našeho srdce a duše, začínáme být upozorňováni na oblasti, které potřebují naši pozornost nemocí těla.

Mým posláním je pomáhat rozplétat klubíčka těchto vzorců a programů, která nám brání být tím, kým skutečně jsme. Sama sebou. Provázím lidi, aby si vzpomněli a opět začali vnímat jemné impulsy duše a srdce, aby opět dokázali naslouchat svému tělu a tím zkvalitnili svůj život, zdraví, vztahy a hlavně vztah k sobě sama.

Ženské kruhy

Kmen žen. Sesterství. Sdílení. Porozumění. Důvěra. Divokost.

Ženské kruhy jsou prostorem vytvořeným pouze pro ženy, kde v důvěrné atmosféře pracujeme na našem vlastním růstu a zároveň léčíme náš ženský aspekt, naše ženství.

Každé setkání je tematicky zaměřeno na vnitřní práci. Pomáhá nám posunout se v tématu hlouběji, poodkrýt vrstvičky, které nám brání v jeho otevřeném prožívání a dostat se tak zase o krůček blíž k sobě samé.

Zároveň vytváříme kmen, skupinu, kde jedna žena s druhou jedná s úctou a respektem k její cestě a fázi, kde se nachází. Léčíme tak stará zranění způsobená jinými ženami a přenastavujeme staré vzorce ženské rivality, nepřijetí a bolesti.

Síla sesterství léčí místa, kde jsme na ženy zanevřely a uzavřely se tak nejen ostatním ženám, ale i některým aspektům sebe samé.

Společné sdílení nejen vnitřní práce, ale i každodenních starostí nám pomáhá vidět naši zranitelnost, rozvíjet soucit a respekt a otvírat náruč lásky pro sebe i pro druhé.

Chceš poznat ženy, které jsou stejně naladěné jako ty? Najít nová přátelství? Mít pocit, že jsi mezi svými? A pracovat na sobě a kultivaci svého ženského aspektu? Přijď mezi nás! Všechny ženy jsou vítány, bez rozdílu věku, zkušeností či „odmeditované“ praxe. Protože každá jsme krásná a dokonalá tak jak je, právě teď.

Nejčastější otázky

Jak se mohu objednat?

Na terapii se můžete objednat emailem terapie@albinaflanderova.cz nebo ve formulářích uvnitř dané terapie

Mám si něco připravit před terapií?

Je fajn si zformulovat co chci řešit, na čem si přeji pracovat.
Na sebe si vezměte pohodlné, volné oblečení, ideálně v pase na gumu, aby nebylo zaškrcené bříško a bavlněné ponožky.
Jinak nic extra není potřeba. Někteří klienti si berou s sebou zápisník na poznámky.


Jak terapie probíhají?

Na terapii se dostavíte na váš čas.

Odložit si či převléknout se můžete v šatně.

Terapii zahajujeme úvodním hovorem, kdy se vás ptám na zdravotní stav a téma, problém, které vás přivádí. Podle toho pracujeme dále a vybíráme ten nejvhodnější postup pro vás.

Někdy se věnujeme práci s tělem, jindy s mentálními programy, jindy potřebujeme prvně zahojit emoce… Každá terapie je jiná a volím techniky tak, abychom se skutečně dostali kam potřebujeme.

Při kraniosakrální terapii leží klient na zádech na masérském lehátku. Terapie se provádí přes oblečení a je velmi jemná a příjemná.

Při terapiích duše sedíme v pohodlném křesílku, kde se můžeme uvolnit a plně soustředit na sebe.

Mějte prosím na paměti, že terapie nenahrazuje lékařskou péči!


Co po terapii?

Po terapii vám doporučuji si nechat prostor. Pokud musíte jít do práce, nechte si alespoň hodinku, dvě na oddych. Pokud si můžete udělat den volný, nechte si jej pro sebe. Běžte do přírody, vyspěte se, dejte si dobré jídlo, zkrátka udělejte si dobře.

Hodně pijte, aby tělo mělo možnost fyzicky odplavovat to, co jsme dostali ven a regenerovat. I práce v rovinách duše a srdce jsou pro fyzické tělo náročné a je vhodné dopřát mu klid.

Pokud jsou třeba nějaké specifické instrukce, dostanete je na konci terapie.

Také dávám ve většině případů „domácí úkoly“. Jsou to jednoduché techniky, tipy, někdy cviky, doporučení a náměty, které doporučuji pak dělat doma. My spolu uděláme na terapii maximum. Na vás pak je, jak si dokážete nové nastavení a změnu udržet. „Domácí úkoly“ vám mají pomoci udržet si nastavení a nesklouznout zpět ke starým vzorcům, držet si hranice či otevřené srdce atd tak, abyste si uměli poradit sami i v těch náročnějších momentech.

Kde terapie probíhají a jak se k vám dostanu?

Terapie probíhají v Chrámu srdce, nově vytvořeném prostoru pro naše aktivity.
V okolí je velké množství restaurací, obchůdků, či trhy na Jiřího z Poděbrad.
Chrám srdce se nachází na rozmezí Vinohrad a Žižkova.

Dostanete se k nám:

  • Metrem A, ze stanic Flóra či Jiřího z Poděbrad (4min chůze).
  • Tramvají č. 10, 11, 13, 15 a 16 na zastávku Flóra (5min)
  • Tramvají č. 11 a 13 na zastávku Radhošťská (2min chůze)
  • Tramvají č. 11 a 13 na Jiřího z Poděbrad (5min chůze)
  • Tramvají č. 5, 9, 15, na Olšanské náměstí (5min chůze)
  • Bus č. 136 a 175 na zastávku Flóra či Olšanské náměstí (5min chůze)


Cena a platba?

Cena terapie je 3000,- Kč a platí se v hotovosti na místě, po skončení terapie.
Pokud máte terapii online, probíhá přes aplikaci Zoom a hradí se na účet. Platební instrukce vám zašlu po skončení terapie.


Čas?

Terapie je v délce 90min.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.