Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie:

Aura Sprej Buddha

Jak s aura sprejem pracovat?

Před použitím jej podrž chvíli v dlaních, či je přilož k srdci. Nalaď se na svůj střed a poté aplikuj sprej do své aury. Sprej můžeš využít i k harmonizaci a očištění prostoru. Četnost použití závisí na tobě. Nedoporučuji aplikovat před jízdou v autě.

Tento sprej je vhodný k harmonizaci prostoru.

Sprej ti vydrží cca 4-6měsíců.

Objem: 50ml

Není určeno k vnitřnímu užití!

750,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Pravda. Důvěra ve svůj vnitřní hlas. Nalezení vlastního prostoru, proniknout k jádru věci a pravdě.

 Pracuje s krční a srdeční čakrou, čistí prostor, vhodný pro všechny dechové techniky.

Utěšuje, harmonizuje a přivádí do středu. Dává mír našim emocím, působí blahodárně na srdeční čakru, kterou umí zklidnit a otevřít. Má očistný a desinfekční účinek na naše jemně-hmotná těla, naplňuje náš vnitřní prostor mírem a pomáhá prohloubit a rozšířit naše dýchání. Využijete jej pro posílení efektů, účinků všech dechových technik a práci s dechem. Vrací zpět do reality všechny snílky a bloumače po různých dálkách.

Podporuje veškeré záležitosti srdce ve smyslu pravdy, spojuje nás s jeho pravdou. Dává prostor k nalezení vlastní cesty a k osvobození sebe sama od starých názorů. Zejména na životních křižovatkách usnadňuje spatřit nový směr, nové životní možnosti a usnadňuje schopnost činit vnitřní volby. Vytváří hluboké spojení s přírodou, zejména se stromy.

Pomáhá udržovat chráněný a respektovaný prostor. Pomáhá udržet si odstup od životního prostoru druhých lidí – ideální pro terapeuty a konzultanty. Můžeme snáze rozpoznat události našeho života, správně je zařadit a vybavovat si je ve správném kontextu. Je ideální pro každý nový začátek, pro nová uvědomění, nové vědomí – tiší strach z přesunu do nových roviny života, bytí i existence.

Buddha nás podporuje abychom byli upřímní a pravdiví k sobě sama, odhalili lži, které vůči sobě máme a otevřeli se čisté pravdě, i když nemusí být vždy příjemná.

Vhodný též k harmonizaci prostoru.

Ke každému spreji je krátký channeling od světelné bytosti, která je jeho patronkou. Zde od Buddhy.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.