Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie:

Aura Sprej Prasíla

Jak s aura sprejem pracovat?

Před použitím jej podrž chvíli v dlaních, či je přilož k srdci. Nalaď se na svůj střed a poté aplikuj sprej do své aury. Sprej můžeš využít i k harmonizaci a očištění prostoru. Četnost použití závisí na tobě. Nedoporučuji aplikovat před jízdou v autě.

Sprej ti vydrží cca 4-6měsíců.

Objem: 50ml

Není určeno k vnitřnímu užití!

750,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

PRASÍLA – Zelený aura sprej

Navrací tě k vnitřní pravdě a síle, oddanosti sobě sama. Pomáhá odkrýt tvou vlastní sílu. Nalezení vlastního prostoru, udržet své hranice a proniknout k jádru věci, k sobě samému.

Prasíla utěšuje, harmonizuje a přivádí do středu nás samých.  Pomáhá nám setkat se se svou vnitřní sílu v pravdě a čistotě. Dává mír našim emocím. Pracuje se srdeční a korunní čakrou, které zklidňuje a otevírá. Má očistný a desinfekční účinek na naše jemně-hmotná těla. Naplňuje náš vnitřní prostor mírem a pomáhá prohloubit a rozšířit naše dýchání – ideální pro všechny práce s dechem.

Podporuje veškeré záležitosti srdce – spojuje nás s jeho pravdou, pomáhá nám uzřít se ve své velikosti a kráse. Dává prostor k nalezení vlastní cesty a k osvobození sebe sama od starých názorů. Zejména na životních křižovatkách pomáhá spatřit nový směr, nové životní možnosti a usnadňuje schopnost činit vnitřní volby.

Napomáhá hlubokému spojení s přírodou, zejména se stromy. Dává nám pocit prostoru – chráněného a respektovaného a udržovat si naše vlastní hranice. Pomáhá udržet si odstup od životního prostoru druhých lidí – ideální pro terapeuty a konzultanty. Je vhodným průvodcem pro nové začátky,  nová uvědomění, nové vědomí – tiší strach z přesunu do nových roviny života, bytí i existence.

 

Ke každému spreji je krátký channeling od světelné bytosti, která je jeho patronkou.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.