Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrová sada krystalů

Čakrová sada krystalů vznikla prvně pro kraniosakrálkaře, aby nemuseli kamínky jednotlivě shánět a mohli ji lehce využít v praxi. Ale líbí se všem, tak věřím, že potěší i vás, jako novinka v e-shopu.
Sada je tvořena 7 většími minerály podle jednotlivých čaker a 4 menšími, na podporu čaker vedlejších. Taková krystaloterapie v kostce – nebo spíš pytlíčku :).
Kamínky si můžete přiložit na tělo a meditovat s nimi, najednou nebo podle jednotlivých čaker, mohou je využít terapeuté jako doplněk při jiných terapiích, nebo ji můžete používat přímo na krystaloterapii a nechat je kamínky harmonizovat a nabíjet.

Pro 1. čakru jsem vybrala jaspis, pro jeho umění pomoci zakořenit, uzemnit se, být v napojení na sebe
2. čakra – karneol pro jeho hloubky, lehkost ve změně, podporu čistoty emocí a vnímání sexuality
3. čakra – citrín pro důvěru v sebe sama a podporu hojnosti
4. čakra – růženín pro témata lásky a léčení srdce, protože láskou jsme vyživováni
5. čakra – amazonit a nebo akvamarín. Tady záleží, který vyberete. Původně jsem měla v plánu jen amazonit, ale povedlo se mi sehnat tak krásné akvamaríny, že jsem neodolala :). Amazonit je kamenem štěstí, komunikace, přitahuje do života to dobré. Akvamarín otevírá kanály pro jasnou a upřímnou komunikaci, chladí horké hlavy a pomáhá s potlačenými emocemi.
6. čakra – ametyst pro schopnost meditace a rozvoj intuice
7. čakra – křišťál pro vyrovnávání a léčení všeho potřebného
2 menší kamínky aura aqua křišťálu pro alfa a omega čakru (nad hlavou a pod nohama), aby se rozvíjely.
A druhé 2 menší růženíny, kameny lásky, do dlaní, aby podporovali „výživu“ láskou.

Všechny kamínky dostanete v jednom pytlíčku a s popiskem, jak je u mě zvykem.

Podrobné popisy jednotlivých kamenů a jejich účinků na tělo i duši si můžete přečíst zde.

Seznam krystalů a informace o nich ZDE

600,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Čakrová sada krystalů

Jaspis

Pro duši:
Jaspis je běžný kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Jaspis také srovnává a nastavuje čakry.
Pro tělo:
Jaspis dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.
Užití:
štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení

Karneol

Pro duši:
Karneol je stabilizující kámen s vysokou energií, dodává odvahu, klid, trpělivost a harmonii, pozitivní pohled na život, motivuje k úspěchu nejen při podnikání, tiší vztek, žárlivost, závist a zášť, rozptyluje deprese a negativní myšlenky, dodává výřečnost a potlačuje strach mluvit na veřejnosti, posiluje sebedůvěru, ochraňuje před útoky jiných osob, navozuje klidný spánek, zahání noční můry. Karneol také povzbuzuje sexuální aktivitu a odstraňuje závislosti všeho druhu. Aktivuje kořenovou čakru.
Pro tělo:
Karneol napomáhá předcházení kožním onemocněním, zastavuje krvácení z nosu a pomáhá při všech nemocech spojených s krví, univerzální ochrana zdraví, dodává sílu a vitalitu, zvyšuje plodnost, léčí frigiditu a impotenci, artritidu, revmatismus, kosti a šlachy, neurózy a deprese.
Užití:
klid, odvaha, sebedůvěra, výřečnost, ochrana, léčení

Citrín

Pro duši:
Citrín je šťastný a štědrý kámen, je také jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek. Funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Je ochránce aury, zavčas svého majitele varuje a tím mu dává dostatek času k akci na vlastní ochranu. Čistí čakry – zejména solar plexus, aktivuje činnost korunní čakry a zesiluje intuici, pročišťuje vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy. Urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, napomáhá přijímat se takoví, jací jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost – zejména na kritiku okolí. Nikdy nepotřebuje čištění!
Pro tělo:
Citrín napomáhá obnově ztracených sil a energie, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.
Užití:
hojnost, štěstí, proti nočním můrám, léčení, odstraňuje negativní energie

Růženín

Pro duši:
Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Učí nás trpělivosti při řešení problémů. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Růženín nám také dává sílu odpouštět – jak nám samotným tak i ostatním a učí sebelásce. Univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Ovlivňuje čakry solar-plexu, základní a srdeční. Odbourává strach, zlost, nelibost, pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn, jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.
Pro tělo:
Růženín má pozitivní účinek u chorob ledvin, srdce, jater, plic a genitálií, též u důležitých center vegetativního nervového systému. Léčí infekce močové trubice. Má výborný vliv na poruchy plodnosti mužů. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Je velmi vhodný pro děti. Odstraňuje apatii, uklidňuje a posiluje srdeční činnost. Pomáhá při dlouhodobých nemocích, psychosomatických poruchách a střevních chorobách. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť.
Užití:
láska, krása, uzdravování, trpělivost, životní energie

Akvamarín

Pro duši:
Akvamarín je kámen mořských bohyní, klidu, štěstí a radosti. Působí prosti stresu a uklidňuje mysl, pomáhá zbavit se strachů a převzít zodpovědnost za svůj život. Dokáže rozpustit staré programy sebeobrany, zbystřuje mysl a posiluje intelekt. Pracuje na tématech komunikace a zlepšuje sebevyjadřování. Vyrovnává čakry a čistí auru.
Pro tělo:
Akvamarín léčí bolesti v krku, čelist, jícen, žaludek. Podporuje oči při léčbě krátkozrakosti a dalekozrakosti. Vyrovnává hypofýzu a štítnou žlázu.
Užití:
klid, odvaha, očista, proti stresu a strachu

Amazonit

Pro duši:
Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnává mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti, zejména probouzí soucit k ostatním, pomáhá vnímat obě strany problému a přijmout odlišné úhly pohledu. Je velmi silným talismanem prosperity.
Amazonit je uklidňující kámen, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.
Pro tělo:
Amazonit napomáhá při léčbě osteoporózy, zubních kazů, udržuje v rovnováze metabolismus narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích.
Užití:
úspěch, klid, intuice, škodlivé záření

Ametyst

Pro duši:
Ametyst je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou silou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Ametyst také napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.
Pro tělo:
Ametyst zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.
Užití:
čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha

Křišťál

Pro duši:
Křišťál je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, který energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Křišťál také odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.
Pro tělo:
Vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.
Užití:
síla, ochrana, meditace, harmonie, léčení

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.