Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie: ,

Citron & Eukalyptus – sójová svíčka

Sójová svíčka Citron a eukalyptus – Svěží a energická vůně nesoucí nás vstříc novým začátkům. Svíčka je zdobená sušeným eukalyptem a krystalem kalcitu. Kalcit dodává energii a pomáhá maximalizovat náš výkon, vyvolává radost a dobrou náladu. Cyklická fáze panny.

Svíčka ze sójového vosku v bio kvalitě (bez GMO). Zdobím je minerálními kameny a sušenými kvítky. Minerál, vůně i kvítka jsou sladěné tak, aby souzněly a podporovaly záměr, pokud s ním chceme pracovat.

Kvítka ručně sbírám na našich loukách, ty cizokrajné vybírám v bio kvalitě, od českých dodavatelů.

Ovoněné jsou pečlivě vybranými vonnými esencemi nebo esenciálními oleji.

Minerální kameny fungují jako podpora záměru svíčky. Kámen si můžete buď vyndat na začátku nebo jej nechat postupně klesat ke dnu. Ať tak nebo tak, kamínek si nechte pro radost a aby vám připomínal význam.

2 varianty skla – čiré a tmavé/praktická a stylová plechovka.

Více informací najdete v popisu produktu níže.

Prosím, čtěte: svíčky jsou pečlivě zabaleny, přesto ale doporučuji, abyste obsah zásilky při přebírání zkontrolovali a v případě poškození sepsali s dopravcem škodní protokol. Po převzetí bohužel nelze reklamacím vyhovět.

250,00 800,00 

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Sójové svíčky mají 100% přírodní původ a dokáží si udržet svou vůni po celou dobu používání. Vonné svíčky s esenciálními oleji mají navíc aromaterapeutický účinek. Vyrobeny jsou ze sójových bobů (odebírám boby pěstované v biokvalitě, USA) a neobsahují žádné pesticidy, herbicidy ani parafín, vedlejší produkt zpracování ropy. Sójový vosk při hoření nezvyšuje množství CO2 ve vzduchu, čímž odpadá riziko vzniku karcinogenních látek
a toxinů, jako u běžných svíček.

Svíčky s esenciálními oleji uvolňují jemné aroma i když nehoří. Svíčky jsou v uzavíratelných dózách, aby se daly zavřít a ponechat jako dekorace interiéru.
Sojový vosk má mnohem delší dobu hoření než parafín. Lze ho bezpečně aplikovat i na pokožku – obsahuje proteiny, vlákninu a vitamin E.

Doporučuji pokaždé nechat svíčku rozhořet a rozehřát vosk na celém povrchu, aby pak rovnoměrně chladl a svíčka pomaleji ubývala.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields