Loading...

Gua Sha z růženínu

Tento hladký a specificky tvarovaný nefritový oblázek se využívá pro masáž obličeje i celého těla. Stimuluje náš lymfatický systém a napomáhá k vyhlazení pokožky.

Nefrit je kamenem, který napomáhá odstranění napětí, agrese, naopak podporuje nárůst vnitřního míru a duševní harmonie. Je také skvělým pomocníkem pro detoxikaci organismu a zmírnění bolestí hlavy.

Délka Gua Shy: 8 cm

Seznam krystalů a informace o nich ZDE

330,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Tento hladký a specificky tvarovaný růženínový oblázek se využívá pro masáž obličeje i celého těla. Při správném použití skvěle stimuluje lymfatický systém, vyhlazuje pokožku a v tradiční čínské medicíně je využíván pro práci s akupunkturními body.
Růženín je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Pracuje s tématy sebelásky a proto je vhodným spojencem i pro sebepéči. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši. Jeho vyzařování je jako něžný dotek, pod nímž se naše srdce uvolní, získá opět důvěru a pozvolna se otevře. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života, se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět – nám samotným.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.