EMOCE

Workshop, na který tlačil duchovní svět několik měsíců a já jsem odolávala, je tady!
Emoce jsou hybnou silou našich životů a v poslední době je víc než zřejmé, že umět s nimi pracovat je klíč ke spokojenému životu.
Potlačené emoce stojí za našimi fyzickými potížemi a psychickým diskomfortem, který často zažíváme.
Pojďme to společně změnit a naučit se, jak může být negativní emoce dar a spojenec, který nás obohacuje. Nevěříš, že je to možné? Přijď se přesvědčit!
Traumata, která ovládají naše životy, jsou způsobena nezpracovanými emocemi a pokud dostaneme klíč, jak je zpracovat a uvolnit, můžeme se osvobodit. Jsi připravená/ý na změnu?

Jsi ochotná/ý překročit sama sebe a svoje životní nastavení a žít spokojeně? V souladu se sebou a svými pocity?

Nejbližší termín workshopu 11. – 13.10. 2024.

Informace

Naše vnímání a prožívání je založené z 90% na pocitech. Slova, činy a to ostatní tvoří pouze zbylých 10%. Je tedy patrné, že umět pracovat se svými emocemi je stěžejní dovedností, kterou by si měl každý člověk osvojit, ať už ve vztahu k sobě sama, k dětem či ostatním lidem, se kterými jsme dnes a denně v kontaktu.
Během workshopu se budeme věnovat anatomii emocí. Vysvětlíme si na základních emocích jejich mechanismus. Podíváme se na škálu emocí, které známe a používáme (a zjistíme, že často je naše škála velmi omezená a že často nedefinujeme svoje emoce správně).
Naučíme se, jak s emocemi pracovat, abychom je nevěznili v těle, ale nechali jim volný průchod.
Budeme se věnovat různým technikám, které nám pomohou efektivně s emocemi pracovat a uvolňovat je z těla.
Zjistíme také, že každá negativní emoce je darem, který má pouze nevyužitý potenciál, neboť se ji bojíme přes svůj filtr vidět v úplnosti
Budeme pracovat ve všech rovinách, jak je u mě zvykem – mentální, duševní i fyzické.
Během své praxe jsem spolu s klienty vyvinula několik technik a způsobů, jak snadno měnit důsledky emocí, jak osvobozovat uvízlé emoce a jak pracovat s traumatem. Vzhledem k tomu, jak důležité tyto dovednosti jsou, rozhodla jsem se je učit v rámci tohoto workshopu. Ten sice nebude snadný, protože postavit se svým démonům vyžaduje odvahu, ale díky technikám budeš mít už navždy v ruce návody a způsoby, jak si pomáhat sama/sám v každodenním životě.
A nevynecháme ani návaznou práci – když se totiž naučíš uvolňovat svoje emoce a nebýt jejich vězněm, můžeš začít přepisovat svůj příběh. Můžeš se vzdát svých životních scénářů a zátěží, témat, která si vlečeš s sebou v ranečku tohohle života. A to také není vždycky snadný krok. Proto se budeme učit i jak pouštět tato životní dramata a místo toho tvořit nové životy naplněné hodnotnými emocemi, které tě vyživují.

Co se naučíš?

  • Jak fungují emoce, jejich mechanismus a způsoby jak se dostávají do těla a z těla
  • Škály emocí, abychom uměli skutečně pojmenovat co se v nás děje. Často se totiž omezujeme na 20 základních emocí a zapomínáme rozlišovat, jak různorodá jejich škála je.
  • Jak funguje trauma
  • Jak s traumatem pracovat
  • Jak s emocemi pracovat – techniky a způsoby, které ti pomohou v každodennosti (technika emočního dechu, technika zpracování traumatu, technika práce s negativními emocemi, uvolňování emocí, trauma z minulých životů, technika práce s druhými lidmi, kde nám haprují vztahy, technika komunikace jako klíč ke spokojeným vztahům.
  • Podíváme se i na naše vztahy a jejich hlavní učení pro nás.
  • Naučíme se, že každý vztah může být požehnáním, skvělým zrcadlem a pomůckou, jak objevovat svoje ukryté bolístky a zranění
  • Naučíme se trauma zpracovat a také následně jak ošetřit sebe sama po takové události (je to důležité B, o kterém se moc nemluví. )

To vše v bezpečném prostoru Chrámu srdce, v uzavřené skupině. Jedním z mých talentů je umění držet bezpečný prostor ostatním lidem, ve kterém je možné zpracovávat svoji bolest a trauma s jemností a upřímností, bez pocitů studu a ponížení.
Je to zásadní atribut, abychom na sebe mohli pohlédnout v nejvyšší upřímnosti a tak nalézat skutečná jádra problémů a nikoli jen klouzat po povrchu. Každá skupina, která se u mě schází na kurzy navazuje přátelství a blízké vztahy. Mimoděk tak dochází i k léčení strachu z lidí obecně, léčení zranění z kolektivů (hlavně těch ženských), otevírá se důvěra k ostatním a tím i k sobě, protože v místě, kde jsme přijímáni s láskou, soucitem a  respektem mizí strach být sám sebou.

Součástí kurzu jsou skripta, kde bude vše popsáno. Workshop bude zaměřený hlavně na prožitky, na kterých si sami nejlépe ověříte fungování různých technik.

Podrobnosti

Během workshopu se budeme věnovat anatomii emocí. Vysvětlíme si jejich mechanismus. Podíváme se na škálu emocí, které známe a používáme.
Naučíme se, jak s emocemi pracovat, abychom je nevěznili v těle, ale nechali jim volný průchod.
Budeme se věnovat různým technikám, které nám pomohou efektivně s emocemi pracovat a uvolňovat je z těla.
Budeme pracovat ve všech rovinách, jak je u mě zvykem – mentální, duševní i fyzické.

Dostupné termíny:

Termín 1: 11. - 13. 10. 2024

Online přihláška

Jméno*
Přijmení*
E-mail*
Telefon
Ulice a č. popisné*
Město*
PSČ*
Přihláška ke kurzu
Poznámka
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.