Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Perla ženství

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Perla ženství”. Je tvořena korálky z měsíčního kamene a říčních perel, doplněna o korálky stříbrné o ryzosti 925, pozlacené 14 karátovým zlatem.

Měsíční kámen je kamenem mládí, ochrany a intuice. Přitahuje do života více lásky a posiluje intuici. Zajišťuje nám poklidný spánek a odhání nespavost. Je skvělým pomocníkem při práci s podvědomím. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. V ženách pomáhá probouzet lásku mateřskou, na úrovni těla působí na reprodukční orgány, podporuje plodnost, pohodový průběh těhotenství a kojení

Říční perly jsou stejně jako ty mořské symbolem ženskosti. Přivolávají štěstí a zdraví, chrání před negativní energií. Značí čistotu, vyrovnanost a štědrost. Dokáží posílit vaší intuici.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Seznam krystalů a informace o nich ZDE

1.600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Mala Perla ženství je tvořena korálky z měsíčního kamene a říčních perel.

Měsíční kámen
Užití: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid
Pro duši: Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.
Pro tělo: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Pomáhá při početí, těhotenství, porodu a kojení.

Říční perly

Zvýrazní krásu ženy, pomáhají nalézt duševní rovnováhu, pokoru, značí podstatu ženy. Přivolávají štěstí a zdraví, chrání před negativní energií. Jsou symbolem čistoty, vyrovnanosti, ale i štědrosti. Dokáží posílit vaší intuici, pomohou vám dosáhnout vytyčených cílů.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.