Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Strážce

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Strážce “.

Unakit, obsidián a surový turmalín tvoří velmi silnou a ochrannou kombinaci. Zároveň podporuje sebedůvěru, stabilitu a vnitřní klid. Je výborný pomocník pro práci s emocemi a traumatem, uvolňuje emocionální bloky, nastoluje rovnováhu, pomáhá nám uvidět jádro problémů, i těch, ve kterých jsme déle zacyklení.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

OBSIDIÁN

Obsidián vznikl z roztavené lávy a je kamenem bez hranic a omezení. Má obrovskou živelnou moc a vytahuje na povrch  trhliny, slabosti a bloky. Je vhodný k hluboké práci  a introspekci duše. Je silně ochranným kamenem a vytváří doslova ochranný štít proti všemu negativnímu. Hluboce uzemňuje a pohlcuje negativní energie z okolního prostředí. Ochraňuje i před duševními útoky a odstraňuje negativní duševní vlivy. Využijete jej v místech, kde je třeba zesílená ochrana ať už v důsledku geopatogenních zón, návštěv nezvaných hostů či jiných disharmonií prostoru. Velmi vhodný je obsidián pro pomáhající profese, jako jsou maséři, terapeuté, průvodci atd., kde dokáže odebírat energie nastřádané z terapií. Pokud si chcete kámen umístit do masérny či vaší pracovny, doporučuji jej pravidelně omývat vodou, či brát pravidelně na wellness do přírody. Od stresu a tlaku pomáhá obsidián umístěný na nočním stolku nebo pod polštářem. Obsidián svého majitele obdaří obrovskou tvůrčí a životní silou. Silně uzemňuje a ukotvuje do fyzické roviny těla. Vnitřní práce ale zůstává díky obsidiánu zvědoměná a posilněná. Černý obsidián pomáhá pracovat do hloubky i s rodovými liniemi, vynáší na povrch negativní energie a vzorce a pomáhá napřímit a obnovit naši vnitřní sílu.

UNAKIT

Pro duši:
Unakit je kamenem, který nám do života vnáší více harmonie. Dokáže urovnávat rozjitřené emoce a přinášet do vztahů s našimi nejbližšími více vzájemné tolerance a pochopení. Zároveň nám dokáže do našeho vědomí a myšlení vnést větší čistotu. Je také kamenem vizionářů a věštců. Pomáhá nám napojit se na naši intuici i vyšší vedení.
Na úrovni čaker unakit nejvíce pracuje s čakrou srdce. Pomáhá srdce otevřít přijímaní lásky a poléčit drobné bolístky. Odstraňuje zármutek a úzkosti.

Pro tělo:
Unakit na úrovni fyzického těla nejvíce pracuje s naším srdcem. Je také kamenem vhodným pro těhotné ženy, přináší ochranu jim i plodu, harmonizuje hormonální systém a napomáhá příznivějšímu průběhu porodu. U mužů pak může být nápomocný při léčení onemocnění prostaty.

Užití:
Vyrovnanost, harmonie, pochopení

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.