Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Mala Vnitřní klid

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Tato mala dostala název “Vnitřní klid”. Je tvořena korálky bílého onyxu a sodalitu, doplněna o korálky stříbrné o ryzosti 925, pozlacené 14 karátovým zlatem.

Bílý onyx je kamenem ochranitelským, dodává svému nositeli více sebedůvěry a životní síly. Svého nositele chrání před negativitou a pomáhá mu v překlenování těžkých životních období. Udržuje v těle rovnováhu jin a jang.

Sodalit je kamenem klidu, moudrosti a léčení. Pomáhá nám s napojením se na naši intuici, prohlubuje schopnost meditace a porozumění. Dokáže pracovat s našimi strachy, fobiemi a negativními emocemi. Je také skvělým pomocníkem při naší cestě za vyšším sebevědomím.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.600,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Onyx
Vlastnosti: projektivní kámen, přiřazen planetám Mars a Saturn a elementu ohně.
Je to ochranný kámen, brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám, v konfliktech všeho druhu, chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí, spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost, dovoluje stát se pány svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.
Léčebné využití: redukuje nekontrolovatelné sexuální tužby, působí na zuby, kosti, kostní dřeň, léčí krevní poruchy a problémy nohou.

Sodalit
Užití: meditace, koncentrace, klid, síla ducha, moudrost, léčení.
Pro duši: Mezi modrými kameny má nejintenzivnější vibrace, spojuje logiku s intuicí, prohlubuje meditaci a porozumění aktuálním stavům vašeho života, rozvíjí a zklidňuje mysl, potlačuje duševní zmatek, umožňuje přijímat nové informace, dodává odvahu, prohlubuje koncentraci.
Léčebné využití: Pomáhá léčit potíže způsobené stresem, negativními emocemi a strachem. Posiluje nervový systém, čistí lymfu i jednotlivé orgány. Udržuje v rovnováze náš metabolismus. Posiluje imunitu a snižuje horečku.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.