Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Japa mala Vnitřní síla

Japa mala – buddhistický modlitební náhrdelník skládající se ze 108 korálků a jednoho většího korálku navíc – takzvaného guru. Malu můžete využít jak k tradičnímu opakování 108 manter či jako pomocníka při meditaci, tak i jako slušivý doplněk k ozvláštnění vašeho outfitu.

Surový turmalín, obsidián a oceánský jaspis tvoří kombinaci, které tě povede přímo ke zdroji tvé síly. S radostí, kterou vnáší jaspis, odvahou obsidiánu a hloubkami turmalínu tě provede jakoukoli bouří a pomůže ti vždy bezpečně zakotvit ve svém srdci. Mala je doplněná hamsou, ochranným symbolem Bohyně Matky.
Turmalín je kámen ochrany a silné energie. Podporuje harmonii a čistí prostor. Je to strážce našeho domova i dobré nálady. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Vede nás k sebezáchovnému chování, radosti i síle postavit se sám za sebe. Doplněný je obsidiánem a jaspisem.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.600,00 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Turmalín
je kámen ochrany a silné energie. Podporuje harmonii a čistí prostor. Je to strážce našeho domova i dobré nálady. Vnáší do života řád a dělá prostor pro světlo i optimismus. Vede nás k sebezáchovnému chování, radosti i síle postavit se sám za sebe. Doplněný je obsidiánem a jaspisem.

 

Oceánský Jaspis

Užití: štěstí, krása, ochrana, zdraví, léčení,
Pro duši:  kámen, jenž přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. Srovnává a nastavuje čakry.

 

Pro tělo:  dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Je ochranným kamenem, odráží negativitu zpět původci, uklidňuje rozbouřené city, uzemňuje energii, napravuje nepříznivé situace, přináší vnitřní klid, pozvedává krásu a půvab, přináší zdraví a sílu, odstraňuje bloky.

Je však třeba mít na paměti, že práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.