#20 Energie krajiny a prostoru

V dnešním povídání zabrousíme do témat ještě více abstraktních. Budeme se věnovat energetickému poli země a krajiny a neživých objektů.

Určitě znáte situace, kdy jste se ocitli na nějakém místě, kde jste se necítili dobře, jako by na vás padla deka nebo jste dostali nevysvětlitelné pocity strachu, sevření apod.

Celá planeta Země je živoucí bytost, která má vlastní energetické pole, s vlastním systémem energetických center, dejme tomu čaker.

Reaguje na nás, lidi a my zase na ni. Jsme se Zemí pevně spojeni nejen gravitací, ale i energeticky. Proto také v současné době mnoho lidí zaznamenává „nevysvětlitelné“ návaly, změny, poklesy energie atd. Nacházíme se v přestupném období, kdy se po více než 26000 letech uzavírá jedna kapitola, jedno období a otvírá se nové. Věk vodnáře. Období, na které jsme všichni dlouho čekali, protože je to jedinečná příležitost jak udělat kvantové skoky nejen ve svém vlastním vnitřním růstu, ale i celospolečensky a celoplanetárně.

V dnešním díle se podíváme na širší souvislosti a v tom druhém zabrousíme k jednotlivým případům a možnostem, práci s krajinou a souvztažnostmi. V komunitě srdcařů se budeme věnovat práci s energií a následně i navnímávání krajiny či svého obydlí.

Spotify:

Odkazy:

SPOTIFY: odkaz zde
YOUTUBE: odkaz zde
Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.