Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...
Kategorie: ,

Vánoční – jablko se skořicí (plech)

Svíčka ze sójového vosku v bio kvalitě (bez GMO), ovoněná pečlivě vybranými vonnými esencemi a ozdobená tak, aby vnesla sváteční atmosféru do každého domova.

Sklenička s jemným vzorem.

Svíčka voní jako typické české vánoce – jablíčkem a skořicí, Je zdobená skořicí, badyánem, zelenými lístečky a červenými bobulkami krkonošského dřínku, který ručně sbírám na naší krkonošské zahrádce a suším nad kamny.

Objem: 270ml

Prosím, čtěte: svíčky jsou pečlivě zabaleny, přesto ale doporučuji, abyste obsah zásilky při přebírání zkontrolovali a v případě poškození sepsali s dopravcem škodní protokol. Po převzetí bohužel nelze reklamacím vyhovět.

200,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Sójové svíčky mají 100% přírodní původ a dokáží si udržet svou vůni po celou dobu používání. Vonné svíčky s esenciálními oleji mají navíc aromaterapeutický účinek. Vyrobeny jsou ze sójových bobů (odebírám boby pěstované v biokvalitě, USA) a neobsahují žádné pesticidy, herbicidy ani parafín, vedlejší produkt zpracování ropy. Sójový vosk při hoření nezvyšuje množství CO2 ve vzduchu, čímž odpadá riziko vzniku karcinogenních látek a toxinů, jako u běžných svíček.

Svíčky s esenciálními oleji uvolňují jemné aroma i když nehoří. Svíčky jsou s víčky a můžete je ponechat i jako dekorace interiéru.
Sójový vosk má mnohem delší dobu hoření než parafín. Lze ho bezpečně aplikovat i na pokožku – obsahuje proteiny, vlákninu a vitamin E.

Doporučuji pokaždé nechat svíčku rozhořet a rozehřát vosk na celém povrchu, aby pak rovnoměrně chladl a svíčka pomaleji ubývala.

Letošní várka je v plechovce s víčkem o objemu 50 ml, kterou báječně využijete i po shoření svíčky.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.