Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrový závěs – Křišťálový Léčitel

Křišťálový závěs- Léčitel

Závěs tvořený pouze z křišťálů. Do komplikovaných míst, tam kde je potřeba silná energie čistoty a vyrovnanosti. Léčí a harmonizuje nejen prostor, ale i majitele. Je silným průvodcem nejen pro prostor, ale i pro jednotlivce.

Doplněný o andílka ochranáře, lotosový květ – symbol dokonalosti ducha a křišťálovou špici, která energii cíleně směřuje a zesiluje

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, který energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.

Podrobnější informace o tom, jak závěsy fungují a k čemu slouží, si můžete přečíst zde. O symbolice barev provázku čtěte tady.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.500,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Jméno Léčitel nese křišťálový závěs vhodný do komplikovaných míst, tam kde je potřeba silná energie čistoty a vyrovnanosti. Léčí a harmonizuje nejen prostor, ale i majitele. Je silným průvodcem nejen pro prostor, ale i pro jednotlivce.

Je vytvořený ze třech křišťálů, broušeného a surového, abychom získali maximální množství energie.

Doplněný o andílka ochranáře, lotosový květ – symbol dokonalosti ducha a křišťálovou špici, která energii cíleně směřuje a zesiluje.

Závěs poslouží k podpoře sebe, ve svém poslání, bytí, své síle či jako ochrana a očista do prostoru.

Závěs dostanete ve lněném pytlíčku, doplněný popisem kamenů a jeho účelem.

K závěsu není připojené individuální poselství.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields