Loading...

Čakrový závěs – Křišťálový

Křišťálový závěs slouží k harmonizaci prostoru či majitele.

Křišťál harmonizuje, léčí, ochraňuje a je silným pomocníkem při meditaci. Pomáhá kultivovat vnitřní sílu a jasnozřivost.

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, který energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.

Podrobnější informace o tom, jak závěsy fungují a k čemu slouží, si můžete přečíst zde. O symbolice barev provázku čtěte tady.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.500,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Křišťálový závěs slouží k harmonizaci majitele či prostoru.

Je vytvořený ze dvou křišťálů, broušeného a surového, abychom získali maximální množství energie.

Doplněný andělským křidélkem, andílkem a menším surovým křišťálem.

Závěs poslouží k podpoře sebe, ve svém poslání, bytí, své síle či jako ochrana a očista do prostoru.

Závěs dostanete ve lněném pytlíčku, doplněný popisem kamenů a jeho účelem.

K závěsu není připojené individuální poselství.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.