O čakrových závěsech

IMG-20200728-WA0027

Co jsou čakrové závěsy?

Čakrové závěsy jsou energetické zářiče, které harmonizují svého majitele a jeho rodinu ( i zvířecí) , prostor, ve kterém je závěs umístěn a pomáhají matce Zemi v této době vzestupu.

Jak to funguje? Když se závěs aktivuje (probudí k životu) začne fungovat jako energetický zářič. Napojí se na energetickou Světelnou síť (světelné tělo) – merkabu, která je kolem matky Země i ostatních bytostí.

Tím posílí Zemi i místo kde se nachází – stahuje tam proud Světla. Zároveň pracuje i s vibracemi lidí a zvířat, kteří prostor obývají, zrychluje je a pozvedá. My to pak zaznamenáváme jako drobné nuance, změny v chování, myšlení, změny vzorců rodiny atd – každý podle svého poslání a tempa.

Pozvednutí vibrací je naším (nás lidí i matky Země) cílem v této době. Opustit dualitu a posunout se do 5. dimenze, dimenze která funguje na principech Lásky a Světla.

IMG_2517

K čemu slouží?

Závěs slouží, jednoduše řečeno, k harmonizaci prostoru a majitele.

Využijete jej nejen v osobní oblasti pro podporu vašeho růstu, rozvoje, podpoření záměru, stmelení rodiny, přitáhnutí hojnosti do života atd ale i v té profesní, ať už máte svůj obchůdek, masérnu, kavárnu nebo třeba chováte pejsky.

S čím vám může pomoci?

Jeho služby využijete, když:

  • chcete svůj prostor (dům, byt, chalupu, kancelář, pracovnu..) harmonizovat a trvale mu udržovat vyšší vibrace.
  • chcete ukotvit váš záměr ve hmotě. Pracuje neustále tím, že stahuje (vytváří kanál pro) Světlo do daného prostoru a k člověku, čímž pozvedá naše vibrace.
  • si přejete podpořit sebe, ve svém poslání, bytí, své síle.
  • se na léčivou sílu prapůvodních strážců energie minerálů obrátíte během meditace; přikládat závěs po těle, vzít jej kamkoli s sebou nebo nechat jen zavěšený doma, nad postelí, kdy s vámi závěs bude pracovat každou noc.
  • k léčení prostoru – obydlí s temnou minulostí, poblíž hřbitova, rušné křižovatky, silnice, či metra. Dále špatné sousedské vztahy apod. nebo víte, že doma prostě nejste sami.

U domů a bytů s nějakou zátěží (ať už rodovou nebo vázanou na daný prostor) pracují spolu se závěsem ještě další kameny. Většinou to jsou neopracované, surové křišťály, růženíny, ametysty. Dostanete instrukce, kam a které kameny umístit. Díky tomu vznikne v prostoru domu/bytu energetický obrazec, který obsáhne daný prostor tak, jak to u vás potřebujete.

Na to navazuje i léčení krajiny, ke kterému jsem byla nově přizvána. Léčení krajiny pracuje trošku jinak, v návaznosti na energetickou síť v daném místě. Kameny se aplikují do Země, v určených obrazcích, které v rámci vašeho prostoru vy a matka Země potřebujete. Aktivují se obřadem, rituálem a je velmi prospěšné, když se aktivace účastní všichni obyvatelé pozemku.

Co dostanete v balíčku? 

  • Čakrový závěs na míru s ručně psanou kartičkou s názvy kamenů
  • Popis jednotlivých kamenů a symbolů na závěsu (3 – 4 strany textu A4)
  • Poselství (vzkaz) od tvého Vyššího Já (1 – 2, 3 strany textu A4)
  • Dárkovou krabičku
  • Lněný pytlíček na cesty

Co je to poselství?

Poselství jsou vzkazy od tvého Vyššího Já, občas proložené mými tipy, zkušenostmi. Vidím je nejčastěji formou obrazů, někdy jako slova, krátké věty.. Přijímám je formou channelingu, za souhlasu tvé Duše. Poselství jsou velmi individuální a zároveň osobní informace. Mohou se vztahovat k tématu na kterém zrovna pracuješ nebo se obecně dotýkat tvého poslání pro tento život, dle zadání. Ukázky z poselství vzhledem k osobní povaze informací nezveřejňuji, děkuji za pochopení.

Další komponenty závěsů

Do závěsu přidávám dle potřeb dřevěné nebo minerální korálky a drobné symboly. Šňůrky s korálky pod závěsem pomáhají rozvádět energii do všech směrů a stran.

Dřevěné můžete pokapat oblíbeným éterickým olejíčkem a závěs bude fungovat jako “difuzér”.

Drobné symboly jako hamsa, pírko, Buddha, indián, měsíc, anděl a další mají na závěsu také svou funkci a jejich význam najdete vždy u popisu závěsu.

Barvu provázku si vybíráte sami, nabídku barev i jejich symboliku najdete zde.

Jaké krystaly jsou v závěsu použity a jak je velký?

Celý závěs měří průměrně 60-65 cm. Délka závěsu bez horní šňůrky na zavěšení a spodních korálků je průměrně 40 cm.

Kameny v závěsech jsou minerály, které nakupuji z různých zdrojů. Některé ve velkoobchodech, jiné ze soukromých sbírek, malých krámků, kam mě nohy zanesou nebo i burz s minerály. 

Snažím se, aby kameny byly alespoň ve velikosti XL, tj. kolem 5 cm. U některých kamenů to ale není možné dodržet, a to buď kvůli ceně nebo kvůli dostupnosti kamene.

Jak s krystaly pracuji?

Když kameny přinesu domů, nechám je prvně uležet s ostatními kameny (mám doma tak 10 kg zásoby 😊). Předají si informace a naladí se na to, co je čeká. Pak projdou rituálem, kdy je přivítám a udělám jim dobře, říkám tomu wellness. 

Někdy využiju úplněk, jindy potok, zakopání do země, sluníčko, někdy není třeba dělat nic a jindy je beru na výlety – k moři, na energeticky silná místa, do hor, do pyramid, k posvátným pramenům, místům apod. Tahám je v batohu za pomoci mého dobrého muže, který se nade mnou vždycky po pár kilometrech slituje a vezme mi batoh, pak foťák, pak děti.. znáte to, že jo…?

A na závěr, když už jsou vybrané a zapletené do konkrétního závěsu s konkrétním záměrem, projdou “aktivací” za pomoci Světelných bytostí. Které bytosti to jsou se různí, dle majitele a jeho poslání. 

Různí se i forma aktivací a mohu to dejme tomu nazvat rituálem. Někdy si přijde jedna z bytostí a vezme závěs pod svou ochranu/působení (většinou u projektů, které mají větší a hlubší dosah ve společnosti). Jindy je přítomno mnoho Světelných bytostí, které nerozlišuji, protože si myslím, že každý z nich přidá svou potřebnou esenci k dílu.

V posledních měsících se aktivací začínáte také účastnit a závěs si aktivně přebíráte.

No a pak už jen k závěsu napíšu kartičku s názvy kamenů, připravím texty a sepíšu Poselství a může cestovat k vám.

Kam svůj závěs umístit?

Umístění závěsu je opět individuální, dostanete jej s instrukcemi k závěsu. Nejčastěji to bývá nad postel a do středu obytného prostoru.

Je třeba závěs dobíjet?

Ne, není potřeba závěs dobíjet, aktivace je trvalá a neztrácí funkčnost. Závěs se nemůže “vybít”. Zároveň je ale fajn, když třeba jednou za rok (ideálně zjara) vezmete závěs ven a buď ho pověsíte na strom, položíte na zem nebo dáte na měsíční či sluneční světlo. Je to pro kamínky takový wellness a odměna za práci, kterou pro vás po zbytek roku dělají.

Co když se chci stěhovat, závěs se zničí apod.?

Když se chcete stěhovat, můžete vzít závěs s sebou a bude pro vás pracovat i v novém domově. Myslím si ale, že je lepší závěs při odstěhování zakopat do země co nejblíže prostoru, pro který byl určen a nechat jej jako dar, poděkování matce Zemi a místu, ve kterém jste žili a do nové etapy života vstoupit s novými energiemi. 

Zároveň bych toho využila pro menší rituál, kdy může celá rodina odložit a očistit to, co se starým prostorem zaniká a co už do nového domova nechcete, nepotřebujete.

Co se týče zničení závěsu – stalo se mi zatím jen jednou, že mi paní psala, že partner se závěsem mrštil o zeď a praskly kameny na 3. a 4. čakře. Tak jako výše u stěhování, si myslím, že je dobré v takových případech závěs zakopat. 

Pokud vás bude zakopávání závěsu někdy potká z jakéhokoli důvodu, udělejte z něj rituál pro vás i pro Zemi, poděkujete za dary, které jste dostali a kameny s láskou a vděčností vraťte domů, do Země. Provázek prosím z kamenů odstraňte, ať nedělá v Zemi neplechu.

Jinak vydrží běžnou manipulaci a zacházení (já je nosím v batohu po horách na focení, dostávají opravdu zabrat 😊) bez problémů. Provázek, kterým jsou kameny svázané, je povoskovaný a pevný.

Jak si závěs objednat?

Potřebuji znát vaše (nebo budoucího majitele) jméno a příjmení, datum narození a záměr, s jakým si závěs pořizujete a barvu provázku (více o barvách najdete níže). Vše vyplníte do formuláře v odkazu e-mailu, který vám přijde po uhrazení objednávky závěsu.

Pokud se na mě obracíte s komplikacemi v prostoru (negativní zóny, duchové apod) prosím počítejte, že se budu potřebovat doptat na další podrobnosti a téměř vždy je pak v prostoru potřeba dalších, doplňujících kamenů. Bývají to surové křišťály, růženíny, ametysty. 

Kameny jsou pak součástí aktivace, protože spolu se závěsem vytváří prostorové energetické pyramidy a podobné obrazce, které pracují na principech posvátné geometrie nejen s prostorem nad zemí, ale i pod ní.

Kameny si koupíte buď sami, jestli máte oblíbený krámek, nebo je pro vás pořídím já, pokud si nevyberete ani v nabídce. Cena je cca 100 – 200 Kč za kus, dle velikosti (váhy).

Jak závěsy vznikly?

Díky mým dětem. Bydlíme kousek od největších pražských hřbitovů a jak jistě víte, děti jsou pro zbloudilé duše zemřelých jako magnet. Po prvotní fázi miminka jsme pozorovali, že se náš mladší syn Jindra budí nejen přirozeně, jak to malé děti mají, ale s nevysvětlitelným, u nás každonočním pláčem několikrát za noc – nočními děsy.

Kolikrát tvrdě spal a křičel hrůzou zároveň. Chovala jsem ho, mluvila, zpívala, brečela a už si nevěděla rady. Usínal každý den kolem půlnoci (i když všichni ostatní dávno spali) a během noci bylo fajn, když plakal jen pětkrát.

Po třech letech nevyspání už jsem nemohla. Ani psychicky, ani fyzicky. Krize, kterou jsem procházela se odrážela napříč všemi oblastmi mého života. Po třech letech zkoušení všeho možného a hledání příčin snad ve všem, jsem zoufale prosila o pomoc do duchovního světa. 

Na základě pokynů, které jsem obdržela během meditace jsem vytvořila první čakrový závěs, který jsem pověsila nad postel a pomocí dalších kamenů “ozdobila” postel. Během měsíce jsme všichni zvládli spát celou noc. Také jsem si během té doby uvědomila, že kameny vlastně postel nezdobí, ale vytváří pyramidu, jejímž vrcholem je závěs ve stropě a ještě druhý trojúhelník. 

Začala jsem přemýšlet, jestli je možné, aby to fungovalo jako energetická pyramida. To mě vedlo dalšími směry, od bosenských pyramid až k posvátné geometrii a práci s krajinou – volným prostorem.

Zároveň jsem udělala další závěs druhému synovi a k nám do masérské školy. A také jsem sebrala odvahu a zveřejnila závěsy na sociálních sítích.

Začali se ozývat přátelé i cizí lidé. Všichni totiž slyšíme ten hlas, kterým naše matka Země zpívá, abychom naplnili svá poslání a srdce a vydali se cestou vzestupu.

A tak vznikl i název. Píseň mého srdce.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.