Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrový závěs – Štěstí do domu

Pokud hledáš pomocníčka, co ti pomůže tvůj domov nebo prostor harmonizovat, přinášet do něj štěstí, spokojenost, hojnost a světlo, je tenhle závěs správnou volbou.

Závěs je tvořen z pyritu a amazonitu.

Pyrit je kamenem slunce, silné energie a optimismu. Svým jasem dokáže prozářit nejtemnější kouty duše a vynést na světlo naše stíny. Poskytuje nám sílu a energii do veškerého našeho konání a umožňuje nám tak žít poklidný a harmonický život. Pyrit dokáže pracovat s naší třetí čakrou, podporuje sebevědomí a ochraňuje nás před nebezpečím.

Amazonit je uklidňující kámen, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

Podrobnější informace o tom, jak závěsy fungují a k čemu slouží, si můžete přečíst zde. O symbolice barev provázku čtěte tady.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.500,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Čakrový závěs štěstí do domu já jsem je tvořen tvořený pyritem a amazonitem. Pokud hledáš pomocníčka, co ti pomůže tvůj domov nebo prostor harmonizovat, přinášet do něj štěstí, spokojenost, hojnost a světlo, je tenhle závěs správnou volbou.

Doplněný o andílka ochranáře a střapec, které víří energie a znemožňují stagnaci.

Pyrit

Pomáhá nám zapracovat na zlepšení vlastností, které nám byly dány jako dar. Byl oblíbeným kamenem ve starověkém Egyptě a u Inků. Pyrit je kámen slunce, silné energie a optimismu. Svým jasem dosáhne do nejzazších koutů naší duše a vynese na  povrch i ty nejzapadlejší stíny. Ty pak můžeme zpracovat a posunout se v životě dál. Zároveň nás podporuje v přirozených talentech a darech, které máme. Poskytuje sílu, energii i potřebný klid k harmonickému životu.
Učí nás uchopit svou moc a používat ji pro dobro nás i druhých. Pyrit je výborný i pro práci se zodpovědností, je vhodné jej přikládat na třetí čakru. Je silným zdrojem pozitivní energie, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje paměť a ochraňuje před nebezpečím a úrazy. Ulevuje od úzkosti a dodává pozitivní energii.
Pro tělo: působí pozitivně na dýchací systém a plíce, trávicí trakt a je vhodný k léčbě astmatu a bronchitidy. Posiluje játra a slezinu, detoxikuje organismus, neutralizuje toxiny v těle a odstraňuje únavu a zvyšuje okysličení krve.

Amazonit

Amazonit připomíná svými podmanivými odstíny tyrkysově zelené hlubokou průzračnou vodu, navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Je nazýván „kamenem odvahy a pravdy“, používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň. Amazonit harmonizuje srdeční čakru a čakru hrdla, používá se k posílení komunikace na všech úrovních. Vyrovnává mužskou a ženskou energie, stejně jako mnohé aspekty osobnosti, zejména probouzí soucit k ostatním, pomáhá vnímat obě strany problému a přijmout odlišné úhly pohledu. Je velmi silným talismanem prosperity.

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.