Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína
Loading...

Čakrový závěs – Vědomí Já jsem

Čakrový závěs k posilnění vnitřní síly, sebevědomí a sebedůvěry. Kameny působí zároveň jako ochranné, takže je vhodné umístit jej nejen doma, ale třeba i do pracovního prostředí, masérny či pracovny.

Závěs je tvořen z pyritu a křišŤálu.

Pyrit je kamenem slunce, silné energie a optimismu. Svým jasem dokáže prozářit nejtemnější kouty duše a vynést na světlo naše stíny. Poskytuje nám sílu a energii do veškerého našeho konání a umožňuje nám tak žít poklidný a harmonický život. Pyrit dokáže pracovat s naší třetí čakrou, podporuje sebevědomí a ochraňuje nás před nebezpečím.

Křišťál harmonizuje, léčí, ochraňuje a je silným pomocníkem při meditaci. Pomáhá kultivovat vnitřní sílu a jasnozřivost. Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, který energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek.  Působí na korunní čakru a ostatní čistí.

Podrobnější informace o tom, jak závěsy fungují a k čemu slouží, si můžete přečíst zde. O symbolice barev provázku čtěte tady.

Práce s krystaly nenahrazuje lékařskou péči.

1.500,00 

Není skladem

Mávám z dovolené, kde budu do 26.9. Děkuji za všechny vaše objednávky. Eshop je v plném provozu, objednávky přijímám, ale zboží budu rozesílat až po svém návratu. Děkuji za pochopení, Albína

Informace

Čakrový závěs Vědomí já jsem je tvořen tvořený pyritem a křišťálem.  Pracuje se 3. čakrou, pomáhá uvědomit si kdo skutečně jsem, vede do hloubek nitra a pomáhá narovnávat vnímání své vlastní hodnoty a sebe sama.

Doplněný o andílka ochranáře, hamsu – ochranný symbol Bohyně Matky a Peříčko a střapec, které víří energie a znemožňují stagnaci.

Pyrit

Pomáhá nám zapracovat na zlepšení vlastností, které nám byly dány jako dar. Byl oblíbeným kamenem ve starověkém Egyptě a u Inků. Pyrit je kámen slunce, silné energie a optimismu. Svým jasem dosáhne do nejzazších koutů naší duše a vynese na  povrch i ty nejzapadlejší stíny. Ty pak můžeme zpracovat a posunout se v životě dál. Zároveň nás podporuje v přirozených talentech a darech, které máme. Poskytuje sílu, energii i potřebný klid k harmonickému životu.
Učí nás uchopit svou moc a používat ji pro dobro nás i druhých. Pyrit je výborný i pro práci se zodpovědností, je vhodné jej přikládat na třetí čakru. Je silným zdrojem pozitivní energie, zvyšuje sebevědomí, zlepšuje paměť a ochraňuje před nebezpečím a úrazy. Ulevuje od úzkosti a dodává pozitivní energii.
Pro tělo: působí pozitivně na dýchací systém a plíce, trávicí trakt a je vhodný k léčbě astmatu a bronchitidy. Posiluje játra a slezinu, detoxikuje organismus, neutralizuje toxiny v těle a odstraňuje únavu a zvyšuje okysličení krve.

Křišťál

Křišťál harmonizuje, léčí, ochraňuje a je silným pomocníkem při meditaci. Pomáhá kultivovat vnitřní sílu a jasnozřivost.

Je to univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, který energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.
Povzbuzuje psychiku, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

Křišťál je vhodný na všechny zdravotní problémy, včetně problémů duše. Tiší bolesti hlavy a zubů, neurologické a střevní potíže, nevolnosti, podporuje zažívací trakt, posiluje imunitu, uvádí tělo do rovnováhy.

 

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.