Očista domova – ostatní pomůcky

V dnešním článku se podíváme na další pomůcky, kterými můžeme přispět k udržení čistých vibrací v našem domově.

Minule jsme si vysvětlili důležitost pravidelné očisty, vzhledem k našim každodenním prožitkům a stavům, kterými procházíme.

Dnes se zaměříme na problematiku z dalšího úhlu.

Pokud chceme ve svém domově uchovávat čisté vibrace, je dobré tyto podporovat, vytvářet jim prostor a dávat jim v našich životech pevné místo.

Důvodů proč chtít doma mít vyšší vibrace je celá řada. Pro mě je největší benefit v podpoře mé duchovní praxe, spokojenosti mě i rodiny, udržení dobrých energií a jisté svěžesti, čerstvosti, která je pak v prostoru patrná. Vedlejším efektem je třeba že se u nás daří rostlinám, návštěvy nechtějí odcházet, protože se cítí jako v oáze klidu, prostor sám je spokojený a vrací nám péči, kterou mu věnujeme.

Další aspekt, který je dobré zmínit, je rovněž minimalizace nezvaných hostů – duchů, různých entit a nízkých energií. Těm se totiž v harmonickém prostředí nelíbí a nechtějí v něm pobývat.

Krystaly

Ať už si vás zavolají jakékoli kameny, poslechněte je a do prostoru si je pořiďte. Krystalů je celá řada a těžko vyzdvihnout ten nej. Vybírejte srdcem, intuicí a nemůžete sáhnout vedle 😊

Ideální je mít doma aspoň pár křišťálů. Křišťál obecně vyrovnává energie a podporuje stabilitu lidí, prostoru i rostlin a zvířat.

Citrín si domů pořizujeme pro přitáhnutí hojnosti.

Služby ametystu oceníte v ložnici, či meditační místnosti. Podporuje spojení se sebou, duchovní praxi, prohlubuje meditaci, práci s třetím okem.

Růženín přitahuje a násobí lásku, prohlubuje sebelásku a péči, jemnost a něžnost.

Tam kde vázne komunikace, potřebujete ji podpořit či zlepšit, sáhněte po modrých kamenech jako je amazonit, sodalit, chalcedon či modré acháty.

Krystaly je ideální pořizovat v surové podobě, neboť září silněji (viz. článek zde). Kromě kamenů jsou výborné také krystalové svícny, které pak fungují nejen jako pěkná dekorace, ale i jako krystalové zářiče.

Dále můžete využít surové krystaly opletené technikou macramé k zavěšení kdekoli v prostoru. Nepodceňujte ani domácí oltáře a koutky klidu.

Čakrové závěsy

Závěsy vznikly jako energetické zářiče v našem prostoru, když jsme si už nevěděli rady s nočními děsy synka a celkovou nevyrovnaností prostoru. Více o závěsech najdete zde.

V současné době, po pár letech práce se závěsy a zkušenostmi i z ostatních domovů mých klientů, mohu říct, že závěsy plní svůj účel. Harmonizovala jsem mnoho domovů od různých entit, odváděla duchy, kteří v prostoru setrvávaly po dlouhou dobu, setkala se s byty po praktikách woodoo či černé magie, pozemky s rodinnými domy poblíž hřbitovů, kde byly doslova invaze duší, byty v blízkosti rušných dopravních tepen či metra, v prostorech kde došlo k úmrtím, násilnostem, ale třeba i pozemky po čarodějnických procesech, kde energie zůstávala i po těch několik stovek let.

Závěsy obstály ve všech zkouškách a pomáhají udržovat v prostoru vyrovnanou energii a čistotu.

V těžších, složitějších případech je doplňuji ještě krystaly kamenů, které se dávají na konkrétní místa v prostoru, aby spolu se závěsem vytvářely obrazce posvátné geometrie.

Závěsy kromě pomoci nám lidem, pomáhají i Matce Zemi. Místa, která označujeme za problematická, jsou v podstatě z různých důvodů oslabená či poškozená. Energetická práce v takových místech pozvedá i vibrace Země a pomáhá jí zahojit tato zranění.

Když jsem v začátcích v jedné ze svých temných chvilek pochybností prosila, aby mi bylo ukázáno, jestli to má vůbec smysl, objevila se před mým vnitřním zrakem mapa České republiky a závěsy jako světelné body na ní. Až později jsem pochopila, že tyto body pomáhají ucelit energetickou síť, merkabu Matky Země a spoluvytváří její energetický obal.

Himalájská sůl

Sůl odpuzuje veškeré negativní energie. Jedná se o jednu z nejstarších solí. Nese v sobě prapůvodní vibrace Země. Ideální je použít ji ve formě krystalů, které se umístí do prostoru. Stejně dobře poslouží solné lampičky na žárovku či svíčku.

Svíčky

Plamen svíčky pozvedá energii v prostoru. Svíčky umístěte do tmavých koutů nebo tam, kde to cítíte jako potřebné.

Vybírejte svíčky přírodní, ze sojového, včelího či palmového vosku, které během hoření neprodukují karcinogenní látky, jako ty parafínové.

Cena svíček je vyvážena mnohem delší dobou hoření a šetrným zpracováním,

Pro harmonizaci prostoru vybírejte svíce bílé. Zemité barvy vám pomohou doma navodit uklidňující atmosféru. Vyhněte se divokým vzorům a ostré parfemaci.

Duhové křišťálové koule

Tyto duhové koule násobí v prostoru pozitivní energii světla. Když na ně svítí slunce, vytváří nádherné odlesky, které protknou celou místnost. Navozují v prostoru mír a stabilitu a odpuzují negativní energii. Jsou hojně využívané v rámci Feng Shui. Zavěšené v oknech a u dveří pomáhají zabránit ztrátám energie  a zajišťují klid. Dají se jimi probudit k životu tmavé, prázdné kouty a v dluhých chodbách pomáhají zpomalit proudění energie. Duhové koule působí i bez přímého slunečního svitu a jejich potenciál je tak k dispozici i v tmavých částech prostoru, kde pomáhá neustále budovat novou světelnou energii.

Květiny

Květiny jejich jemnými vibracemi probouzí k životu jakýkoli prostor. I v bytech, kde je málo světla se dají květiny pěstovat. Kromě toho, že je většina přínosná pro naše tělo produkcí kyslíku, jsou i dobrými ukazateli elektrosmogu. Tam, kde je zatížení moc vysoké, květiny nedokáží trvale přežít.

Květiny reagují na naše mluvené slovo, myšlenku či pohlazení, proto jim věnujte laskavou péči, aby se jim dobře dařilo. Velmi efektivní je přidávat krystaly k rostlinám. Krystal s květinou se navzájem podporují a vytváří silnější elektromagnetické pole, které pak zesiluje účinek obou.

Výborné jsou k tomu křišťály či třeba selenidové tyčinky zapíchnuté přímo do květináče.

Ať už se rozhodnete o svůj prostor pečovat jakkoli, věřte, že investice do této péče se vám vrátí a bude náležitě odměněna domovem plným harmonie a vyrovnanosti, takovým soukromým rájem na Zemi.

Přeji vám, ať vaše domovy rostou a kvetou spolu s vámi a nabízí vám to nejlepší zázemí pro odpočinek, lásku, sdílení a růst ve vašem životě.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields