Vědomá sexualita

Vědomá sexualita – co to vlastně je? Všichni víme, jak probíhá sex. Ale co je vlastně myšlené sexualitou? Přibereme k sexu i předehru?

Naše a starší generace neměli o sexu povědomí a když tak jenom z Bravíčka a od zkušenějších kamarádů. Sex stále zůstává jistým tabu o kterém se nemluví. Přitom je to jako s penězi; všichni jej praktikujeme, všichni dojdeme do fáze kdy se v něm nevyznáme, voláme po změně a nevíme jak do toho..

Dnešní doba je plná ženských kruhů, rozevlátých sukní, květinových věnečků a ženské revoluce. Ale tak nějak se v ní zapomíná na muže. Jakoby muž ztratil svůj význam, své místo na světě. Jakoby dnešní svět patřil jen ženám a muži si měli tak nějak podvědomě vyžrat ty staletí útlaku… 

Ano, je spousta mužů, kteří se ještě neprobudili a pořád dožívají v zaběhnutých vzorcích. Ale zároveň tu stojí obrovská armáda Světlonošů – mužů nové doby, kteří se v žádném případě neztotožňují s jednáním a postoji těch „neprobuzených“. Chovají ke svým ženám úctu, nechávají je zářit, dávají jim maximální svobodu a volnost a stojí ve svém středu. 

ALE! A tady nastává dle mého ten problém, nedělají to tak, jak by ženy chtěly nebo jak očekávají. Ach ta očekávání..

Ženy podvědomě už nehledají prince na bílém koni, z toho vyrostly, ale hledají osvíceného jógina, který žije z prány, medituje od úsvitu do soumraku a ty peníze si zhmotní. 

Je vyrovnaný a pořád v zenu, navštěvuje tisíce seminářů seberozvoje, vykuřuje byt nebo svůj rodový statek každý týden a i když je trendy a sexy, jeho šatník je výhradně bio, eko a udržitelný.

Je to stejně naivní a zcestné, jako čekat na prince. A milé ženy, je to manipulace. Vybrala jsem sice extrémní popis, ale myslím, že to zacinká většině z vás. 

Ruku na srdce, která z vás si občas nepovzdechla, že tomu jejímu fakt vadí šalvěj když se vykuřuje, že nechápe jak hluboký prožitek jste měla na tom semináři v rozevlátých sukních, že ještě nedošel k tomu, aby si kupoval jen eko oblečení, že ještě nepochopil jak ta duchovnost funguje, že ještě nedospěl, nedorostl (na rozdíl od nás, moudrých žen – ach to ego) nebo že koupil plastovou tašku místo té rozložitelné atd.

Muž je muž. Je naprosto odlišný ve svém prožívání a pojímání reality. A není to špatně, je to dobře! Jeho pevné energie nás drží zakotvené v zemi. Oni jsou ty pevné sloupy, které se nenechají viklat vánicí, která se žene nejen dnešním ezosvětem rozevlátých sukní. 

To oni kotví energie pevně do hmoty a neunikají do jiných sfér, jako my ženy. Muž zasadí ten strom – vloží energii do hmoty – semeno do ženy a zplodí syna. To muž je pilířem a pevnou skálou v našem bouřlivém světě emocí, kdy občas (často několikrát během cyklu) lítáme nahoru a dolů.

Jeho pevnost není bezcitná. Naopak, je plná lásky a pochopení pro naši ženskou rozevlátost, ale zároveň, muž zůstává pevně ve svém středu. Jo, nechá mě vykuřovat byt, běhat s věnečkem po louce a nebo jezdit na xy seminářů, ale on sám to většinou nepotřebuje.

Poznání muže přichází zevnitř, z urovnání vnitřních hodnot a ještě hlubším zakořenění do své role. Muži jsou jako stromy v jejichž stínu se můžeme skrýt v horkém létě, o jejichž kmen se můžeme opřít v zuřící vichřici, jejichž kořeny nám poskytnou pevnou půdu pod nohama a jejichž koruna míří vysoko, ale oni o tom nemluví…

Prostě jen jsou tím, kým jsou.

Žena a muž tvoří celek ve smyslu svazku. Spojení ženy a muže vytvoří nový život. Sexualita nikdy nemůže být úplná bez účasti obou. Prsty ani předměty nemohou nahradit hluboce léčivou sílu penisu. Stejně jako nic jiného nemůže nahradit měkké hojivé údolí vaginy.

Pokud nemáme v sobě vyrovnané energie muže a ženy, nikdy nedosáhneme jednoty. Stejně tak harmonický vztah nastane pouze tehdy, kdy jsou obě energie vyrovnány, v rovnováze.

Penis je v podstatě energetický zářič. V dávných dobách byl vyobrazením penisu symbolizován Bůh sám. Jde o tu tvořivou energii světla. O světelný meč, který prostřednictvím záře své špice má dar léčit. 

Milé ženy, zapomeňte na vaginální mapování a nechte penis svého muže, aby vás léčil. To penis vašeho muže je tím léčivým nástrojem, který v kooperaci s vaginou dokáže uzdravit nejen naše ženství, ale i vztahy a sexualitu.

Energie při sexu proudí z penisu muže do vaginy ženy. Tvar penisu přímo zapadá do tvaru vaginy. Penis je tudíž dárcem, kanálem životní energie. Je posvátný stejně jako vagina. V tomto není rozdílů.

Vagina funguje jako nádoba, schránka pro přijetí této úžasné tvořivé energie. Schránka, která dokáže energii vtáhnout a převést, přetransformovat ji do vyšší frekvence. Když se penis a vagina při sexuálním spojení potkají, vzniká dokonalý celek. Spojení dynamické a pasivní síly (jinu a jangu) a vzniká živý elektromagnetický obvod. Dokonalá alchymie, ve které jedno bez druhého nemůže existovat.

Chápete to? Pokud chceme mít zdravou sexualitu (vztahy, muže, sebe sama) je třeba přijmout a pochopit podstatu nejen sebe, ale i muže. Respektovat naše jinakosti a přijímat je tak jak jsou. Pak si otevřeme brány k hlubokým extatickým spojením mezi dvěma póly. V uvolnění a přijetí mohou přijít zázraky.

Naučili jsme se, že sex je výhradně o pohybu penisu a vaginy vpřed a vzad. Zapomněli jsme na vše ostatní a sex bez „tření“ našich pohlaví o sebe považujeme za neuskutečnitelný. Stejně jako se domníváme, že neproběhne orgasmus bez ejakulace.

Tolik jsme zapomněli…

Abychom téma alespoň trochu obsáhly, budeme se chvíli věnovat pouze vagině a chvíli pouze penisu. A v další části článku se podíváme na společné spojení.

Vagina tvoří posvátné místo, chrám pro penis.

Bohužel, velmi často jsou stěny našich vagin znecitlivěné, ztvrdlé v důsledku námi naučených postupů (přirážení), hrubých vpádů, vzorců vydržím to, ať mám klid, ale také v důsledku přímého dráždění a stimulace, opovrhování muži a dalších. 

Došly jsme k tomu, že našimi vaginami neumíme cítit. Jsou otupené, ztvrdlé, často nám způsobují potíže, bolesti – od výtoků a zánětů jakožto reakcí (vzteku) na muže obecně, přes bolestivé menstruace, bolestivý sex, kdy jsme tak sevřené, že je pro nás nemožné se otevřít a penis přijmout až po sex který nás nenaplňuje, kdy jsme byly zneužity, donuceny či jinak nám bylo sexem ublíženo… 

Spousta žen má v sobě mnoho emocionální bolesti spojené se sexem, která působí jako rozbuška. Statečně sbíráme střípky sebe samé a snažíme se je spojit a vstoupit znovu do říše sexu, ale jinak a nově.

Zdravá sexualita dobíjí naše magnetické pole životní energií a zesiluje je.

Zjevení Ježíše Krista po jeho smrti není ničím jiným, než obrovsky nabitým energetickým polem, které Ježíš za kooperace své družky Máří Magdaleny natolik nabil, aby dokázal projít zkouškou smrti a zanechat odkaz Cesty pro nás všechny. Tak mohutná sexualita může být.

My ženy potřebujeme léčit naše svatyně, vaginy, yoni. Ale léčit je právě s pomocí mužů a jejich zázračných penisů, které jsou pro yoni doslova požehnáním.

V hloubkách našich svatyní (především kolem děložního hrdla) je střed ženského pólu. Tam je náš ženský pól nejvíce vnímavý a zároveň nejvíce vzrušivý.

Při běžném sexu máme ale tuto nejvyšší část yoni uzavřenou, staženou neboť mechanické přirážení by nám způsobilo extrémní bolest.

A tak jsme vlastně v začarovaném kruhu a nevíme kudy z něj ven. Trápíme se samy se sebou, s pocity nedostatečnosti a bojíme se otevřít se víc, bojíme se, co je s námi špatně

Mužský falus je zdrojovým principem mužství. Je to tvořivá síla sama. Světlo v jeho nejryzejší dynamičnosti a rozpínání. Hlava penisu je energetickým zářičem. Kanálem tvořivé energie, která vstupuje do hedvábného chrámu vaginy aby stvořila nový život, či nový energetický potenciál k vyživení těl. Penis, který takto vědomě vstoupí do vaginy, léčí její bolesti a traumata a dokáže ženu uzdravit a vrátit jí její sílu.

Proto jsem na začátku věnovala tolik prostoru mužům. Pokud si uvědomíme hloubku a velikost našeho vzájemného spojení, můžeme skutečně začít prožívat ráj na zemi. Naše zranění, která v nás ženách jsou často nejen z tohoto života, ale nastřádané za staletí útlaku, dokáže vyléčit a rozpustit falus našeho Světlonoše…

Byla bych ráda, kdybyste si téma nechaly znít, usadit, uležet. V dalším dílu článku se podíváme, jak můžeme k samotnému sexu přistupovat, aby léčil nás všechny, muže i ženy.

Budeme Vás informovat, až bude produkt na skladě. Zanechte nám prosím Vaši platnou e-mailovou adresu.

No fields found, please go to settings & save/reset fields